Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
tu sti un *** cu acte in regula. pai din 7 prezente in grupele ucl,Steaua s-a prezentat doar de 2 ori mai slab dar si atunci nu a pierdut niciun meci la o diferenta mai mare de un gol si dupa ce a eliminat galatasary in preliminarile ucl. STEAUA SI-A castigat dreptul sa joace in grupele ucl,nu a astepta mila.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai bun, si a beneficiat cumva Dinamo de punctele alea ??? ati beneficiat tot voi de ele, deci nu ma ajuta cu nmk faptu ca ati facut si voi 2-3 meciuri memorabile prin uefa iar cand ati ajuns la nivelu adevarat, ati fost *** ( 24 de meciuri fara victorie o rusine maxima in grupele ucl) chiar si uefa a ras si a facut publica pe siteu principal asa ca ce sa mai zicem !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dinamovistii mai sunt si ipocriti. pana acum tot spuneau ca fcsb este nou infiintata, nu are titluri, nu are cupe...nu are nimic. acum....este etrnul derby. daca ii batem...e fcsb, daca ne bat :)))) ....e Steaua
si noi *** de echipa si pe voi in special, *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da,imi spune faptul ca,cu 26 de meciuri fara victorie,poti castiga 2 ani la rand ucl si devenii cea mai buna echipa din lume,deci este irelevant. dar hai sa iti spun ce este relevant: Steaua a facut in grupele ucl mai multe puncte decat tot fotbalul romanesc la un loc. Steaua a terminat de mai multe ori pe loc de europa in grupele ucl decat tot fotbalul romanesc la un loc. iar restul este cancan. dinamo aka o9999ile fratilor becali strikes back. dollya aka dinamo
Pai problema voastra este ca va pregatiti dupa vremea lui ***..Steaua de bine de rau a produs niste puncte care au permis multora sa joace in UCL de si nu meritau.Puncte pe care Dinamo nu l-ea adunat in 20 de ani.Intelegi diferenta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
toti te fac, toti te injura, toti iti baga *** *** iar *** geloasa vine si spune: la mine nu mai veniti ??? ha ha ha ha ha ha ha ha !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un drogat si un betiv ordinar . Ma *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
un meci cat un titlu :)))))))))))). cat un titlu de ziar poate. cand eram mici, castiga cel care dadea ultimul gol. asa sunt si dinamovistii, vor sa mai castige si ei cate un meci poate, poate isi mai spala si ei imaginea aia maronie
drogatul *** si-a dat viata pentru clubu asta, a murit pe teren in tricou lui dinamo, si-a dat viata pentru acest club, daia este o legenda pentru noi, voi oricum nu aveti asa ceva, sau daca aveti le terfeleste ciobanu si ii face de comando.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.