Alte știri din fotbal
Modificare în Superligă înainte de Turcia – România » Anunțul făcut azi de Răzvan Burleanu
0
FCSB, transfer ca și rezolvat din Superliga » Gigi Becali confirmă pentru GSP și dezvăluie suma de transfer: „Am semnat cu clubul”
0
Ioan Andone știe 4 echipe care vor fi în play-off: „Sunt sigur. FCSB nu cred că prinde”
0
De la Șumudică, la Karamoko » Antrenorii și fotbaliștii s-au întrecut aseară în ținute inedite
0
Știri din fotbal internațional
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
0
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Pleaca Gnohere si ii lasa pe militieni *** oricat s-ar lamenta *** Danciulescu :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bla bla bla, *** este in extaz, umed si irecuperabil pierdut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi ca intre 97 si 98 Danciulescu a jucat la Altay,nu la Steaua... Pe urma s-a intors in tara si a semnat cu Steaua.
Cel mai iubit dinamovist , ghnoere, s-a distrat in club in noaptea in care a murit Ekeng :((
Nu este absolut nimic gresit. Danciu a jucat la Craiova,apoi a venit la Dinamo. Dupa "experienta" Altay a ajuns la Steaua. Repet,e vorba de venirea lui Danciu,nu de revenire. Raspunsul este valabil si pentru celalalt user. Numai bine !
Ce prelungire sa mai semneza cand poate sa primeasca 1 milion la semnatura si 20-30.000 euro pe luna daca pleaca undeva liber de contract. Mai are cateva luni si o sa faca o tona de bani ca v-ati zgarcit pana acum. Probabil pleaca in Turcia sau la arabi.
Imi pare rau pentru tine ca nu stii..... Danciulescu a jucat la Steaua in 1997-1998 si 2001-2002 si a marcat 53 de goluri în 129 de meciuri pentru Steaua , reusind sa castige si de două ori campionatul Romaniei. Si multi alti fost stelisti..... Dar se pare ca suporterii lui Dinamo nu vor sa vada bine transferurile si invers, desi Danciulescu a jucat inainte de Steaua si la El Craiova dar si la Dinamo.....
Gresit! Danciu a venit de la ... Steaua. Deoarece nu a vrut sa semneze cu verii becali, a intrat in dizgratia lui Piturca, care l-a trecut pe linie moarta... De asta a revenit la Dinamo. :))))
A venit de la Electroputere Craiova,asta ca sa iti raspund elegant.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.