Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Capra vecinului
Chiar asa de jos a ajuns " *** "încât sa fie trompeta unor neica nimeni sociosi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuiau testati toti, nu numai dinamo!.... Dinamo va fi victima unui sistem ***, cand zeci de jucatori se vindeca peste noapte! Frzieri au fost dinamovistii ca au vrut sa fie corecti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo nu isi poate apara sansele pe teren cu meciuri la 2 zile! Exclus! Asta nu e competitie sportiva! E o mizerie incredibila a frf!
ok. ce treaba are coronavirus cu lipsa de talent din liga2 Sorescu. si a multor jucatori de acolo. Moldoveanu de ex. scuze penibile. meritati liga2. Popescu si al 2lea prost din aparare. ati vandut pe Nistor pre nimic... cind el mai misca echipa aia. va meritati soarta de ***. in frunte cu Balanescu. Cum dracu sa te cheme Balanescu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noi.*** tinem cu FCSB. Tu vb de alt club. Doar Divia B
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta a blasmie. Cum pori compara steaua si dinamo de pe timpul comunismului cu steaua si dinamo de pe timpul capitalistilor!
Dacă și conducătorii lui Dinamo erau asa maturi , nu numai în declarații , erati sus de tot, chiar prin Europa.
Pt toate *** care troleaza pe aici, luati si cititi: În finala Cupei României (1988), golul lui Gavril Balint din minutul 90 a fost anulat pe motiv de ofsaid. La ordinul lui Valentin Ceaușescu, echipa Steaua a fost retrasă de pe teren. Inițial meciul s-a omologat 0-3 pentru Dinamo la "masa verde" conform regulamentului FRF, iar Cupa României a revenit echipei Dinamo București. Doua zile mai târziu, la presiunea fiului dictatorului Nicolae Ceaușescu, FRF a revenit asupra deciziei iar Cupa României a fost cedată Stelei, rezultatul final omologat fiind de 2-1 pentru Steaua. Cu ajutorul mijloacelor tehnice moderne, specialiștii Societății Românesti de Televiziune au determinat, în emisiunea "Replay" difuzată pe TVR2, că Balint s-a aflat în ofsaid în momentul marcării golului, decizia arbitrului asistent fiind corectă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** 1. Steaua e in liga a 4-a 2. Steaua a retrogradat in 1948, pt 2 saptamani a fost in B dar readusa cu smecerii inapoi, Deci singura echipa MEREU in primul esalon ramane Dinamo 3. Termina cu dezinformarea, Dinamo are 63 de victorii in meciurile directe fata de 61 ale ***. 4. Esti un trol de doi bani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.