Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
sincer nu`l poti compara pe roman cu tanase , tanase stie mai multe posturi si isi va REVENI SIGUR !! E PREA BUN CA SA NU DEA RANDAMENT , DAR DUPA O ACCIDENTARE NU POTI JUCA BINE !
mosule dak iei evolutiile lui tanase din trecut o sa iti pui intrebarea ,,de ce drak a costat 1,8mil+drep. tv tanase a fost umflat de presa o sa fie la fel ca plesan care la randul lui a fost umflat de presa cum ca ar fii urmasul lui hagi la fel si zicu la fel si ionescu .. ce drak chiar sunteti chiori? la steaua jucatorii buni sunt tot aia care au venit de la juniori . in rest ce jucatori de valoare a transferat steaua ?? ca eu am uitat .. a da portarul ala belarus care la ti dat ca prostti
Vorbim peste 6 luni, cand o sa joace Tanase... E genul de jucator sensibil care joaca intre 2 accidentari. Roman e peste Tanase !
ba vama u il compari pe tanase cu roman ma ? ins k esti tare dus daca vrei 1.8 mil euro pe jucatoru ala...eu nu iti dadeam nici macar 1 mil euro..oricum tanase e cel mai bun jucator din romania !
Ar pierde mult Brasovul daca l-ar da pe Roman si Sburlea . e o prostie daca i-am da. nu merita sa-i dam ... ne pierdem armele cele mai importante!
diferenta e ca tanase a confirmat la nationala, pe cand roman mai are de demonstrat. ii doresc succes si sa faca cea mai buna alegere pentru el
dar cine mai este si roman asta sa valoreze atat ,d-nu' vama? este cumva jucatorul care trage dupa el brasovul,este cumva cel care hotaraste un meci?NU,atunci ?
Roman este o prastie de fotbalist ,atat si nimic mai mult nu va evolua.Iancu este prost daca da pe el mai mult 200-300 mii.Nu il da Vama ,nu fi fraier tine-l la Brasov.
Daca ar fi baiat destept, Vama l-ar da la Steaua imprumut, si dupa un an ar valora 5-6 milioane. Daca Vama crede ca va scoate bani pe Roman fiindca e la Nationala se inseala. :-(
Totusi este o deosebire. Tanasa la varsta lui este cotat mai bine decat Roman. Apoi, Roman a fost promovat la nationala de Lucescu Jr. care intamplator a fost antrenorul lui la club, antrenor care si-a promovat jucatorii si colaboratorii de la Brasov la nationala pe criterii de clan. Promoveaza si el anumite prietenii, interese. Pretul pe transfermarkt.de a lui Tanasa este de 2,25 mil euro, a lui Roman de 1,2 mil euro. Dupa cum se vede, raportul se pastreaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.