Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
2
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
15
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum văd italienii relația lui Chivu cu căpitanul Lautaro Martinez: „De aceea el îmi spune Cristian în privat!”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele de start
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Porumbeii pacii din grand au o invidie cronica de care nu vor scapa in veci! Au uitat ca inaintea alegerilor din ´48 faceau, cu soarele-n piept, propaganda electorala pt. comunisti! Astia mici se lasa aburiti de cei batrini, care nu prea au avut-o cu scoala! Nu va mai dati asa curati ca n-ati fost! Respectati cel putin adevarul daca respect de sine n-aveti!
cine este steaua? toti taranii tin cu eaaaa
Raspunsul celorlate intrebari ti l-am dat deja: un patron retardat care face rau propriei echipe si turma lui de lingai si sclavi.
numai de 2 ani? eu zic de 7 =)) sa se fara de ras incontinuare pana o sa plece ciobanu=)) Doamne ajuta sa retrogradeze=)) poate atunci pleaca jiji ciobi
Foloseste-ti putin mintea, baiete, nu mai repeta ce auzi de pe la televizor: gibonul i-a premiat pe-aia de la Cluj ca sa nu stea capra, asa cum au stat Rapid si Dinamo si altele. Bricheta a fost un episod rusinos nu pentru ca nu ar fi avut dreptate arbitrul, ci pentru ca nu e onorabil sa castigi asa puncte, dar Steaua nu e singura echipa care face asta (vezi Timisoara). Numeste un meci suspect al Stelei din ultimii 2 ani in afara de cel cu Craiova de acum.
@mandela noi nu practicam sporturi extreme cum ar fi valiza,bricheta si nici nu avem prieteni arbitrii ca voi.cum iti explici ca anul trecut ati luat bataie de la toate echipele de pe ultimul loc gen alba iulia,ceahlaul si nu ati batut pe nimeniw din primele 7 echipe ale campionatului?noroc cu dolarel,cu gaz metan,etc in care victoria era asigurata.oricum s-a vazut valoarea voastra in meciul direct.5-1 iti spune ceva?
Da Rapidul ce-a facut in ultimii doi ani? Onorabile locuri 7, nu ati mai contat in lupta pentru titlu de cativa ani buni, nu ati mai avut vreun meci memorabil in cupele europene de 4-5 ani cel putin. Sunteti nimeni, nimic, zero absolut. Steaua are un patron retardat, un management incompetent si, pana de curand, niste jucatori nedemni de Liga I, si cu toate astea, tot timpul am fost peste voi la final.
dar in multe cazuri se vorbeste despre cioban nu despre steaua
poi nu era sa ia bataie de la Tiraspol de 2 ori?a terminat ultima in grupa fiind cap de serie,e normal sa fie rusinea tarii echipa de pe langa cimitir.
Are dreptate Dinu Gheorghe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.