Alte știri din fotbal
Stoican s-a întors! Declarațiile serii, după Farul - FCSB: „Frate, arde baraca! Mai luați mopul și târnăcopul!”
0
Gigi Becali a vorbit cu MM Stoica despre plecarea lui Rădoi: „O echipă de doi lei! L-am și sunat, cum să facă așa ceva?”
0
Târnovanu își reproșează un singur gol: „Îmi asum, dar e normal”
0
Rădoi a rupt tăcerea despre plecarea de la FCSB: „Chiar dacă nu am BAC și par mai prostuț, am abilitatea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gullit critică necruțător: „Și-a uitat ADN-ul. Fundașii nu mai știu să se apere, iar vârful este un argentinian”
0
Jackpot pentru Chivu: Inter își scoate jumătate din pagubă » Câți bani ar putea încasa pentru titlu și Cupă!
0
Scor de neprezentare în meciul echipei care îl curtează pe Mirel Rădoi
0
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Rolul lui Nicușor Dan „depinde de cât de amenințător poate fi” după votul ...
Libertatea
Daca regulamentul s-ar aplica pentru toate echipele din Romania in aceasi masura nu cred ca o sa vedem meciuri in prima etapa...dar cum in Romania obligatii au doar unii, o sa sufere doar aceia.
Neprogramare in prima etapa, asta ar trebui facut. Sa vedem daca se vor respecta regulamentele si in acest caz, pentru ca in ele spune clar ca orice echipa care are datorii nu trebuie programata in campionat. Sa va vedem domnilor conducatori daca si acum veti respecta regulamentele asa cum ati facut cu Rapid cand de 2 ori ati dat in ei fara mila. Jos cu mafiotii din fotbalul romanesc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.