Alte știri din fotbal
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Știri din fotbal internațional
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Vinicius, minge de plajă!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Un "popor muntean" din stepa asiatica. Nu trebuie sa ii controleze nimeni, nu mai sunt razboaie cu ungurii sau turcii. Sa isi tina cultura vie, foarte bine ca si sarbii sau lipovenii, dar in casele lor. Cand agiti spiritele suporti consecintele.
Secuii nu s-au lasat controlati niciodata in istoria lor, inclusiv de catre maghiari, de ce sa pretindem acum asa ceva?? Au o identitate a lor, cum au atatia altii in Europa, care e problema ca au un steag istoric?? Care e problema ca sunt mandri ca sunt secui?? E complet hilar sa li se strige sa plece in Ungaria cand toata istoria lor cunoscuta este in Carpati... sunt un popor muntean. Romanii care au o problema cu identitatea lor separata nu-si cunosc istoria, la mai toate marile victorii impotriva turcilor au luptat alaturi de noi si secui
Sa se duca sa scandeze in fata cladirilor alea daca au chef... desi acolo risca sa fie amendati pt ultraj.
Cand afisezi steagul acestui "tinut secuiesc" ,imaginar si hilar dealtfel, iti atragi consecintele. Refuzarea asta de asimilare e problema, de ce nu are nimeni nici o problema cu sarbi, lipoveni, bulgari, etc?
Pe tine ca "roman" ar trebui sa te deranjeze USL. "Doar" (!) atat.
Daca aia de la barcelona ar inceta sa si afiseze steagul catalan,ca si aia de girona..sau aia de la ath.bilbao ar inceta sa si afiseze steagul euskadi...sau bastia steagul corsican sau...,sau....cate exempl vrei??!
Eu zic că nu chiar toate. "Rromii" din galeria Rapidului și-au văzut de echipa lor.
Pai daca a spus directoarea STOP, apai a spus! Toata lumea STOP acum, la comanda directoarei. Daca tovarasa directoare ar fi asa draguta sa spuna STOP si cand vede izmenele alea roz, moz si turcoaz spalacit atarnate pe la porti prin zona Bixad-Balvanyos, i-ar fi recunoscatori multi compatrioti in calitatile lor de mame, tati, unchi, directori, contribuabili si suporteri ai altor echipe. STOP! zise directoarea si STOP se facu.
La ultimul meci jucat acasă cu Petrolul pe Oblemenco galeria vizitatoare (pertolul) au înjurat din primul minut publicul craiovean,niște *** ...mare galerie,are dreptate doamna..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fiecare meci, fiecare anunt al crainicului este in romana si in maghiara. Poti sa vii la oricare meci sa te convingi sau sa te uiti la TV.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.