Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Roberto Martinez a dat cărțile pe față la conferința de presă: „Asta îl face unic pe Cristiano Ronaldo”
0
Deschamps, în doliu după moartea mamei sale, ratează meciul cu Norvegia
0
Fabio Cannavaro, după Portugalia - Uzbekistan 5-0: „Cristiano Ronaldo are magnet la gol. Dacă un fundaș greșește, e «mort»”
0
Anglia - Ghana, pentru locul 1 în grupa L de la CM 2026
1
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
LA MECI! Ce treaba are Gigi Becali cu Steaua? Vrea doar sa castige bani si popularitate. Se implica material. Baga bani, cumpara si vinde jucatori, pune si demite presedinti si antrenori. Bine macar ca e stelist si nu aduce de la alte cluburi. Daca avem ceva personal cu el, putem lua aprobare de miting in fata portilor casei si partidului sau. Sa nu transformam stadioanul in loc de lupta. La stadion mergem sa sustinem echipa. Becali nu face parte din echipa. Doar o plateste. HAI STEAUA! BRAVO
Multa bafta domnului Ilie Dumitrescu si AISS daca iubiti Steaua, ocupati-va numai de asta, sustineti echipa, incurajati-o!Consider ca activitatea voastra majora care o faceti fata de aceasta echipa este doar de a-l urmari pe domnul George Becali. Nu sunt de acord cu multe actiuni ale dansului, dar sunt suporter stelist si iubesc Steaua, ceea ce ma face sa cred ca singura mea indatorire pentru echipa este sa o sustin asa cum pot.Nu scandand in potriva patronului.Multumesc. Hai Steaua!Luam titlul!
Bai fratilor ce nu intelegeti in acest moment steaua (echipa de fotbal) si becali sunt acelasi lucru. Daca incurajez steaua il incurajez pe becali. Pana nu pleaca becali nu pot sa mai vin la stadion. Ganditi-va la niste lucruri: - Becali poate sa mute echipa cand vrea; - Becali pune ce antrenor vrea; - Becali baga ce jucatori vrea; - Becali injura pe cine vrea; - Becali lasa sa intre in stadion pe cine vrea, intr-un cuvant steaua acum e becali si nu pot sa-l sustin pe becali.
ilie spiritul stelei este unul ofensiv...vezi cum transformi steaua intr-o autobaza.parerea mea sincera ca un antrenor mare e un antrenor care stie sa atace...un antrenor fricos e unul care sta la cutie de frica
prin video zice ca ilie a purtat tricoul cu nr 10...defapt nu era 10 era ID de la Ilie Dumitrescu...
prin video zice ca ilie a purtat tricoul cu nr 10...defapt nu era 10 era ID de la Ilie Dumitrescu...
Sunt stelist si il apreciez pe Ilie Dumitrescu. Evident mai intai ca jucator dar si ca antrenor. Insa ... Steaua avea sanse de 80% sa castige campionatul numai cu Piturca. Cu toate defectele lui, Piturca este un antrenor care a avut rezultate bune in practica. Rigoarea si exigentele meseriei de antrenor le-a demonstrat. Avea capacitatea sa castige campionatul cu o echipa construita de la "a" la "z" cu mana lui. Astazi ... Campionatul Ligii I, in orice caz, nu se castiga cu
LA MECI! Ce treaba are Gigi Becali cu Steaua? Vrea doar sa castige bani si popularitate. Se implica material. Baga bani, cumpara si vinde jucatori, pune si demite presedinti si antrenori. Bine macar ca e stelist si nu aduce gunoaie de la alte cluburi. Daca avem ceva personal cu el, putem lua aprobare de miting in fata portilor casei si partidului sau. Sa nu transformam stadioanul in loc de lupta. La stadion mergem sa sustinem echipa. Becali nu face parte din echipa. Doar o plateste. HAI STEAUA!
ce antrenor si ce mare stelist piturca.. ?? este negru acuma ca a ratat nrevenirea la steaua.. nu vrea sa ii dea sfaturi lui ilie.. sa nu ii dea.. asa isi dau si altii semaa cine este piturca.. si ce escrocherii vroia sa faca la clubul asta.. sa ceri comision din vanzare de jucatori.. , 600000 euro pe an salariu.. garantii si alte figuri.. "marele stelist" piturca a plecat.. a venit ilie poate este mai mic dupa 15 ani petrecuti in ghencea.. sa nu mergem la st
FRATILOR,faptul ca doriti sa nu mergeti la meci ,nu rezolva nimic,ba mai mult faceti rau numai ,si numai echipei.Pe ei ii afecteaza lipsa suporterilor.Asta a fost intotdeauna forta echipei Pe Becali nu il afecteaza lipsa noastra ,pe el cel mai mult il afecteaza cand nu este bagat in seama fratilor,daca vreti sa il pedepsiti cu adevarat pe BKL ,mergeti la meci,incurajati echipa,dar cand el se urca pe masina ,cand el incearca sa iasa in fata ,INTOARCE-TII SPATELE,NU-L BAGATI IN SEAMA . BAFTA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.