Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe de start
0
Pe cine l-a cedat gratis Gigi Becali: gol magnific în Superliga, de la 30 de metri!
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Eppel face „dubla”
0
Marius Baciu așteaptă noile transferuri: „Până în ultima oră, la 12 noaptea, ca să fim echilibrați”
1
Știri din fotbal internațional
Chivu trimite un jucător la echipa pe care o va înfrunta duminică » Inter îl poate vinde cu o sumă dublă peste un an
0
Surpriză mare pe Anfield! Liverpool, chinuită și de Nottingham Forest în Premier League
2
Cristiano Ronaldo a scris istorie și la Al-Nassr » Golul #978 și încă un record doborât de atacantul portughez!
0
Alexandru Mitriță se distrează în China » Hattrick într-o repriză în fața lui Burcă și Ioniță!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
O bijuterie a Bucureștiului se luptă cu timpul, în timp ce restaurarea bate ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
bai gogule daca tu nu vezi ca acest campionat este aranjat de CFR ,atunci esti o mare oaie inculta si retardata mintal.Buzaul nu mai e de mult steluta,ci mai repede "craiovita" asa cum zicea ieri comentatorul meciului. BLAt ci Dinamo,BLAT cu CFR si vor mai fi si altele in favoarea mafiei.Pina una alta datorita Stelei si un pic Rapidului,hotii de la CFR joaca direct in grupe si mafiotii de la timisoara si urziceni in UEFA.
bai rosca claudiu, tu cine p--a mea esti ma hahalero, buzau, adica steluta se dezlantue cu steaua, numai pe steaua o bate, ca sa mori tu de ciuda.
Acolo sa te duci tu si toti aia care tin cu echipele mafiote(am scris carfe sint).Indiferent ce ai zice CFR si Dinamo au facut blat cu Gloria Buzau .Nu mai asa puteati sa cistigati mai inadaptatilor.BLT!BLAT!BLAT! Te-ai ales bine numele ,esti seful tutror oilor handicapate care scriu aici si lauda mafia fotbalului romanesc.(CFR,DINAMO,RAPID,TIMISOARA SI URZICENI). Mergeti la turma si faceti tot ce stiu oile mai bine sa faca si lasati comentariile pentru cei care sint stapinii turmei.
Bai Rosca Claudiu, bei hahalero, ai scris bine, sa treci pe la Cimitirul Ghencea sa iti dau mielul!!!
Sa vedem ce se va intimpla atunci cind Steaua va juca cu Gloria Buzau si prapaditii aia isi vor da si acolo autogoluri. Corectie pentru mesajul 1 si 2: - Daca Gloria Buzau juca asa ca ieri si ca in meciul cu CFR "in meciul cu Steaua",tipau toate ziarele blat. In acest campionat numai hotii si mafiotii au parte de asemena evolutii(CFR,Rapid,Dinamo,Urziceni si Timisoara)
Am vrut sa zic in meciul cu Steaua nu cu CFR,pentru ca cu hotii aia a fost in mod sigur blat.
Bicfalvi pe unde mai joaca?
Buzaul are de anul acesta o frumoasa nocturna! Prea frumoasa pentru divizia "B".
Distractie?Nu cumva blat?Daca Gloria Buzau juca asa ca ieri si ca in meciul cu CFR ,tipau toate ziarele blat.Acuma oare ce a fost?La Cluj au bagat 2 autogoluri(altfel CFR nu cistiga),si acuma au bagat unul.Si se presupunea ca T.Craciunescu va arbitra aiurea.FC Arges nu ar fi inscris nici daca erau cu doi oameni in plus.
hahahaahaaa 5000? hahahahaha erau doar 300 de sparti in gaoz
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.