Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Dusmanii Rapidului sa nu-si faca iluzii, cu insoventa încă în spate şi fără nicio pregătire efectivă de campionat, , Rapid va merge bai bine în sezonul acesta decât în cel trecut, nu incape dubii.
2
N. Vasile e inca accidentat?
si eu zic ca e cel mai mare atu al Rapidului Ilie Stan ib meciul asta a fost o catastrofa peste tot pe unde a fost nu stiu ce a avut stiuletele in cap, ca asta e un antrenor care poate sa iti piarda orice meci, indiferent de cat de usor e meciul....
Parca vad ca rapidu castiga campionatu la fel cu a luat danemarca europeanu in 92 (gluma proasta, stiu). Bine, pentru danemarca nu cred ca a insistat mitica intr-un mod dubios.
urmeaza al 18-lea blat.stie porumboiu de ce
daca ne uitam la echipele probabile rapidul nu are nici o sansa la vaslui.speram sa batem rapidu mai mult pentru ca e prima etapa si e bine pentru moral.
ai un umor cam negru!
singura sansa a giulestenilor sta in faptul ca nimeni nu mai stie ce se petrece cu adevarat la vaslui dupa disparitia in ceatza a porumboiului. cititi cu atentie trupa preconizata a evolua pentru verzui si va veti lamuri. ca rapidist cu vechime sper, cu toate ca am pariat pe victoria gazdelor. ori iau bani, ori iau puncte.
ai un suflet cam negru :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.