Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Mihai Pintilii propune patru nume-surpriză pentru reconstruirea naționalei: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
Știri din fotbal internațional
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Se pare că în Spania Real Madrid e mereu ajutată”
0
Cole Palmer s-a săturat de Chelsea! » Trei giganți din Europa îl au pe listă
0
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
e bine sa vina pinto,ne trebuie un atacant si inca un fundas central ! un mijlocas defensiv si unul dreapta si facem super treaba in ch league !
Da mai pacaliciule, pai nu e asa...Steaua e un nume in Europa, nu ca Dinamo si de aceea nu poate fi refuzata !!!
Ze Eduardo vrea la nationala Braziliei :))) cam greu daca nu chiar imposibil sa se intample asa ceva .
eu cred ca tu citesti din 2 in 2 randuri.......citeste corect si apoi comenteaza
Cand femeia se face cap, picioarele barbatilor merg prin mocirla.
ASTA CU ZAPADA E FAINA:))
ceangaul sociopat , el singur a spus pe forum de unde este : -Moldova , comuna Ghimes, judetul Bacau una dintre cele mai sarace comune din tara, acolo inanitia este o realitate de zi cu zi . Este ceangau , o corcitura respingatoare, nici maghiar dar nici roman . _______ Este fan al clubului sintetic al mafiei politice maghiare Kolozsvari Vasutas Sport Club.
Sigur ca da. :))
a acceptat oferta stelei............................dar nu vrea sa mai stea in europa.GSP penibil.Mai trebuia sa spuna ca acela a declarat ca steaua nu se refuza.
iarna e zapada, aluneca si cade :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.