Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
O Volga neagră era cool, nu văd de ce una gri sau albastră era mai puțin incitantă. Poate pentru că funcționau la Getax:))
DACA NE ARUNCAM IN DUNARE DUPA 2 ACTE FARA VALOARE JURIDICA.. CHIAR SUNTEM DE RAS DEOCAMDATA TELEAGA ***.. LA STELE.. E DISPERAREA CEA DIN URMA.. MIZERIA VISA MILIARDELE DIN TERENURI.. .. SA VINE CU NR DE DOSAR SI STATUTUL FC DINAMO 1948..DACA IL TINE..ANYWAY.. E PE DUCA STILUL LUI DE JAPCA..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai si FCSB- Steaua ce e bai nene.....????
GESEPE - CEL MAI TOXIC LUCRU DE PE PAMANT, BAI IDIOTILOR CE INSEAMNA DINAMO BADEA SI DINAMO NEGOITA, CLUBUL DE FOTBAL DINAMO CARE DETINE LOCUL DIN LIGA 1 FUNCTIONEAZA SUB O SOCIETATE COMERCIALA SI PUNCT, IN REST POT FI 198329483294893284 DE SOCIETATI CU FOTBAL CLUB DINAMO IN DENUMIRE CU VARIATIUNI DAR FARA A AVEA PALMARESUL SI ISTORIA CLUBULUI MAMA DE FOTBAL!!! VOI CU ORICE PRET NU FACETI ALTCEVA DECAT SA VA BATETI JOC DE GLORIA ACESTUI CLUB ISTORIC SI SA-L DISTRUGETI DAR NU MERGE ASA CU NOI PAPLEACILOR, INTELES???
Deci, n-aș fi singurul care nu s-ar supăra! Dar, de o echipă gen...CSM București (vezi, performanțele recente din handbal și volei feminin)?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
s-*
Nea Petrică, dar meciul cu Benfica (mă refer la retur) a fost unul curat?
bai, nu stiu daca ma crezi, dar nu m-ar bucura sa ajungeti in procese de genul, va spun sincer, si orice hotararea sar lua pentru mine dinamo-ul lui negoita e continuatoare celui a lui badea, care derviva din vechiul dinamo, deci tot dinamo ramane, oficial neofical cum vrei tu. insa la voi lucrurile sunt mult mai rau decat oriunde, badea detine tot, sper ca intelegi asta, daca negoita intra cu el in procese nu il vad bine...
Nu ar fi niciun capat de tara si niciun dezastru daca ambele echipe curente ar fi desfiintate, iar CS-urile sa o ia de la capat. Pe mine personal nu m-ar deranja pt ca istoria nu o poate sterge nimeni din mintea si inimile suporterilor adevarati!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.