Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
*** are pretentii sa fie model pentru copii din ziua de azi vine inainte cu cateva sec sa fie in direct la tv si scandeaza lozinci impotriva cele mai titrate echipe din Romania si din Europa de Est(impreuna cu Steaua Rosie Belgrad) si are pretentii la respect! ce exemplu dai tu "mah" , maimuto?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** .ce ai facut tu pt.fotbalul romanesc ? Numai daca amintim meciul cu Suedia si este suficient de relevant . Asa ca ciocul mic !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aici in Anglia se dau pedepse mari daca vorbesti aiurea despre arbitru, insa n-am auzit niciodata de vreo pedeapsa ca ai scandat cu fanii impotriva adversarilor.
Prunea - mai bine zi lucrurilor pe fata, doar stii cum este caracatita fotbalului Romanesc, stii cum se aranjeaza meciurile, stii cum sunt manevrele, etc.. etc...
Ce a facut Prunea? La meciul contra Suediei, a aranjat meciul cu mafia, doar a dat bine la p.r.os.tilor care habar nu are fotbal, sa faca un meci cat de cat senzational. In USA in 1994 toata lumea stia ca mafia cu FIFA cap de sharpe.... sa bagat sa nu ajunga natiuni mici in Finala, plus Braziliei ia fost frica sa dea de o echipa care era pe val.
Ce-ai facut tu pruneo ??? Il intrebam pe Kenneth Andersson ????
zici prulea ***...atat...!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A primit amenda pentru ca, in calitatate de oficial al unui club, in mijlocul unui interviu date la televiziunea care transmite meciurile, a strigat injurii la adresa altui club. Ce trebuiau sa ii faca ? Chiar daca FRF l-ar vana .. tot Prunea ii prostul ca le da apa la moara exact prin comportamentul sau. Si cu ce ai impresia ca ar avea dreptate .. Prodan nu a facut absolut nimik la FRF (nici nu prea avea cum la IQ-ul sau). Cand omul cere BANI ca sa isi dea demisia de ONOARE nu poti sa te astepti la prea multe.
E nemernic pt ca spune adevarul? Mai ***, intreba-l pe tac-tu cine a fost Prunea. Dar poate, nu te intereseaza. Tu, nu vrei sa se lege nimeni de echipa infractorilor. Vrei, nu vrei, tot cu i*** te aduni. Stii vorba romaneasca? "spunemi cu cine te-ntalnesti, ca sa-ti spun cine esti" ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nemeeeeernic mai este prunea ăsta! O vaca proasta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.