Alte știri din fotbal
Uluitor! Vrei să vezi lotul Farului prezent la vizita medicală? » Clubul lui Hagi te pune să plătești, iar prețurile sunt șocante!
0
Fotbaliștii de la FCSB, chinuiți în Antalya » Cum arată după ce le-a pregătit Neubert + Pe ce au pus accent la antrenamentul de azi
0
Campionul cu FCSB a numit diferența dintre America și România, după 3 luni în Los Angeles
0
Pancu a lăsat acasă doi GREI! CFR Cluj le-a transmis: „Sunteți liberi să plecați!”
0
Știri din fotbal internațional
Un fost antrenor din Premier League negociază să-i ia locul celui care vine la Chelsea
0
Legenda fotbalului dă de pământ cu arbitrii: „Sunt o mafie. Mă scoate din minți chestia asta”
0
Presa din Italia a găsit cele 3 arme ale lui Cristi Chivu la Inter
0
Jucătorul de la FCSB, „mitraliat” după prestația de la Cupa Africii: „Ne ucide!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Horațiu Potra se agață de procedura penală pentru a obține nulitatea ...
Libertatea
degeaba tot vorbiti !santeti frustrati de afirmati ca arpi este un hot!v-ar trebui voua un arpi 2!dar nimeni nu vine la echipa asta infecta!hahahahahahahahahahaha,tai tai liga 1!
auzi mai, stii de ce nu avem noi stadion? Pt. ca noi nu avem un patron care sa fi furat suficient de mult incat sa isi permita sa construiasca unul (vezi Paszcany).Si in al doilea rand pt. ca administratia locala este cel putin incompetenta.Insa ar trebui sa stii si tu ca Ion Moina este stadionul orasului si implicit si al tau desteptule."U" plateste o chirie f. mare ca sa joace acolo.Oricum nu ma asteptam ca un franar sa poata gandi mai departe de propria groapa cu gunoi. Haide "
vad ca u cluj numai din cersit traieste!nu au nici macar un patron care sa le construiasca un satadion!bine ca ati ramas in liga 2 acolo unde va este locul!hahahahahahahah atunci o sa mai reveniti in a cand va da plopul pere!hahahahahahahaha hai cfr si mereu cfr,adevarata echipa a clujului!
ar fi frumos sa se construiasca stadioane noi si sa organizezi evenimente.vezi seara campionilor vezi amicalul romania-muntenegru stadioane goale daca aveaualt stadion poate era plin.
sper sa avem si noi in sfarsit un stadion pe masura suporterilor lui "U". forzza "U"
Pacat pentru cei mai superbi suporteri din tara k echipa lor a picat in B...la Cluj sunt suporteri fenomenali...Haide U!!....Cfr-0 puncte in grupe:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.