Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
ce tot aveti cu steaua care nici nu s-a calificat in grupe, dati-va cu parerea in privinta celor 24 de la urziceni si timisoara care sunt deja in grupe sau sa aflam lotul de 24 dinamovist si ceferist, cele mai valoroase zice presa...
Sa renunte la Banel :P
emeghara si tininho astia trebuie sa fie cei din afara lotului pentru europa league.. sunt doi jucatori buni dar care au nevoie de timp sa revina la adevarata lor valoare..trebuie mai intai sa joace prin campionat si cupa romaniei si de abia la anul in cupele europene
PROPUNERILE PENTRU CEI DOI JUCATORI VOR FI : EMEGHARA SI TININHO.
simpatica chestia cu Rada! il dati ca probabil exclus, in vreme ce bergodi ii jura dragoste vesnica... pe banca! ar fi interesant de vazut daca steaua se va pomen vreodata ca are doar un singur aparator central bun de joc, ce va face: il ba gaba si pe rada, sau il va reprofila pe kapetanos pe acest post?
eu il vad ai degraba sarind din lot pe tininho ... dar om vedea pe cine ii mai pica oierului pata pana atunci ca ala va iesi din schema
nema experientza pt Tudose... lasa`l pe Rada k tot n`a prins lista anu trecut pt UCL
Tudose e praf? cred ca esti praf in materie de fotbal la ce prostii mai mari ca tine zici... daca i s-ar acorda o sansa lui Tudose, sau mai multe, fi sigur ca ar juca bine, chiar si in meciul cu Piatra Neamt a jucat bine cand a intrat, a fost precis ;)
sa renunte la tudose ca el s-asa e praf si a vrut sa plece la Curtea de Arges iar RADA ARE EXPERIENTA DE PARTEA SA..SI IN EUROPA TREBUIE SA AI SI ASTFEL DE JUCATORI..NU-I ASA MISTER??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.