Alte știri din fotbal
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
ce salariu are surdu mi-e rau....pe asta nu-l ia copos la ochi?
taci ba draq....iei titlu. ai obiceiuri steliste? :-J vb mult si prost inainte. luati titlu si dupa aia vorbiti. ca de luat titlu prin presa ne-am saturat:-J
Citeste in exclusivitate pe TransferMarket.ro despre viitoarea destinatie a legendei portugheze Nuno Gomes, unde l-a imprumutat Man Utd pe Fabio, la ce echipa va juca fundasul brazilian Maicon, ce fundas poreclit ,,noul Lucio" a fost transferat de AS Roma, unde va juca Frederic Kanoute, cu ce echipa a semnat brazilianul Amauri si care sunt cei doi mijlocasi de top transferati de Juventus Torino.
stie cineva, daca joaca azi Rapidul?
stiu dar totusi sa fii pe primul loc cu 20 de etape inainte de finalul campionatului nu e tocmai "la mal" ci cam la mijlocul malului ! :)) oricum stelistii folosesc expresia aia pt ca atat ii duce mintea dar habar n-au ce inseamna ! asta e ! nu-i facem noi mai destepti....
la ce oara joaca Rapidul
Dinamo a fost pe 1 in tur :)
voi folositi expresia asta cu malul doar din rasism si ura dar habar n-aveti ce inseamna ! ca rapidul sa se inece la mal inseamna ca el tb sa fie in fruntea tuturor si deodata s-o dea in bara sau "sa se inece" pe ult suta de metrii ! atata timp cat rapidul n-a fost niciodata pe locul 1 si aproape tot timpul pe 2-3-4, expresia aia nu-si are locul; de ex, anul trecut, doar cfr putea sa se inece la mal, pt ca era pe primul loc si-l putea pierde ! greu cu expresiile astea ! :))))
Asa o fi mai frementash... Uite iti mai dau si eu un vot, sa fii multumit, sa-ti creasca cota de combatant.
comenteaza si ei la articolele despre Rapid.... ca la articolele despre oieri... vezi doar bhebhe behehe si vreun tanase sau costea care bese pe gura niste tampenii.. sau daca e o zi buna.. apare o noua poza pe facebook cu vreun stelist pe veceu :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.