Alte știri din fotbal
Staff-ul lui Gică Hagi la echipa națională: selecționerul și-a adus oamenii de încredere de la Farul
0
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Germaniei pentru Campionatul Mondial » Surpriza uriașă a lui Nagelsmann
0
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Înapoi în 2021: Călătorii din autobuzul 100 din București, trimiși la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
traiam cu impresia k in afara de Danciu si Goian, nu prea mai sunt fotbalisti cu bun-simt. Dar nu ma gandeam ca tocmai Dorin Goian s-ar trezi sa spuna asemenea prostii, ce se astepta el anul trecut? sa se dea Dinamo din fata Stelei k sa ia titlul?:)) sa-i fie rusine :-j.. si cand recunoaste ca ar lu bani de la Cluj arata si cata mandrie are: 0 !!! RUSINE !!!
Nu-mi vine sa cred ca unii pot emite astfel de elucubratii.....!!!! Pai Gigi sa povesteasca de echipele care stau constant capra pentru steaua...Farul, Buzau , Pandurii si altete care primesc premieri....Sunt curios,,,dupa 3 premieri la rand...cum le poti spune jucatorilor sa joace corect cu cel care ti-a umplut cardul de atitea ori....E o mare prostie...ESTE CORUPTIE EVIDENTA....si justitia sa aplice legea iar FRF-ul si Liga regulamentele!
nu mai comenta atat!te cam scapi pe tine cand este vb de performante notabile?!un gol cu OLANDA????
Goian, e mai bine sa/ti vezi de joc. Nu te baga unde nu/ti fierbe oala! Sunt altii care se balacaresc destul! Nu te baga in troc ca te maninca porcii!
pai...e de inteles...baiatul asta provine de pe la Costina...locul cu spital de neuropsihici!!!
Respect necoditionat Goiane.Esti un stelist adevarat.FORZZA STEAUA!!!FORZZA GOIAN!!!
DINAMO CAMPIOANA !!!! NIMENI si NIMIC NU NE POATE OPRI !!!!
legenda merge mai departe! minaur are un nou presedinte executiv, tadici a inceput formarea unei noi echipe puternice la zalau, cuplaj romania (masculin si feminin) la bucuresti, super clasamente - pe eurohandbal romania.
Ar putea avea dreptate si Goian. Daca nu s-a bagat Jiji, Dinamo si Rapid au stat capra importiva Clujului. Daca ar avea demnitate, dinamo si rapid nu ar face asa ceva, dovada ca sunt cluburi mici conduse de oameni mici si avand suporteri mici. Dovada ca Steaua merge in CL. :)
goe, te kredeam mai deshtept dar se dovedeshte k eshti un frustrat. ai vrea sa luati titlul cu ajutorul butoanelor. eshti penibil...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.