Comentarii (19)
ipocritul
ipocritul  •  08 Aprilie 2014, 13:13
Postat de mama.is.here pe 08 Aprilie 2014, 08:40

pe ce loc sunteti in clasamentul UCL? cum? pe ultimul? domule, joaca steoaia de zici ca-i Barcelona...

Postat de valah7mai1986 pe 07 Aprilie 2014, 23:36

Hotul care a furat cu ajutorul blaturilor organizate de Securitate, Gheata de Aur.

vorbiti de blaturi la dynamo? nu au fost nici ei usa de biserica...dar de astea ce zici: steoaia-corvinul 11-0 sau steoaia-vomitatura voluntari 2-5?

mama.is.here  •  08 Aprilie 2014, 08:40
Postat de tbone pe 08 Aprilie 2014, 07:50

e simplu, dupa pauza s-a platit mita la arbitru care a continuat in acelasi stil pro echipa pocnita, trebuiau dati afara vreo 2-3 jucatori de la dinamu cel putin, penalty-ul nu a fost, si oricum a fost facut si batut de unu care trebuia eliminat de prin minutul 10 .... asteptam sa vedem dinamu iau in EL sa lesinam de ras cand ii umileste Elfsborg sau Poltava, sau poate Knuttsprafaelag??? oricum vine iar Steaua si le da cu terenu in cap in cupa de se bat ca prostii intre ei in tribuna oficiala hahahhaha

tbone
tbone  •  08 Aprilie 2014, 07:50

mirceab26
mirceab26  •  08 Aprilie 2014, 07:50
Postat de addy. pe 08 Aprilie 2014, 01:20

Spun eu cum s-au reincarcat cainii la pauza ! A fost un mare blat de pauza final la fel ca in tur cota era 30...asa ca s-au imbogatit toti dupa acest meci si dupa tur bv voua halal echipa rusine !!!!!

Esti oaie

livyou86
livyou86  •  08 Aprilie 2014, 02:22
Postat de raducioiu80 pe 08 Aprilie 2014, 01:03

de ce un om cu bun simt, simplu si fosta glorie a lui dinamo nu poate fi principal iar un taranoi fara licenta si cu un vocabular de clasa a 6 a da? cine pl mea e stoican asta de trebuie sa i dam postul de antrenor, pe unde a mai antrenat? la cum vorbeste nu l as pune nici la div c.

Aici nu ai dreptate, parerea mea! Sa ne uitam de unde a luat Stoican echipa si unde a adus-o...Toti visam la dinamo cand calca in picioare orice adversar, dar nu mai e cazul in momentul asta si nu cred ca e vina lui Stoican! Agramat si fara licenta asa cum e el, motiveaza jucatorii si din echipa de liberi de contract, refuzati pe la altele si culesi de prin toate diviziile, sunt momente cand arata fotbal.

livyou86
livyou86  •  08 Aprilie 2014, 02:17

Mars ma retardule pe pagina spurcatilor si comenteaza acolo! Daca asta a fost blat, voi la meciurile cu Viitorul ce faceti? Circ? Dar cu Cocordia cand si-au dat pantalonii jos si s-au pus capra toti? Si multe altele! Vedeti-va dracu' de echipa voastra de c***t si comentatile pe ale voastre! S-au si gasit cine sa vorbeasca!