Alte știri din fotbal
Uluitor! Vrei să vezi lotul Farului prezent la vizita medicală? » Clubul lui Hagi te pune să plătești, iar prețurile sunt șocante!
0
Fotbaliștii de la FCSB, chinuiți în Antalya » Cum arată după ce le-a pregătit Neubert + Pe ce au pus accent la antrenamentul de azi
0
Campionul cu FCSB a numit diferența dintre America și România, după 3 luni în Los Angeles
0
Pancu a lăsat acasă doi GREI! CFR Cluj le-a transmis: „Sunteți liberi să plecați!”
0
Știri din fotbal internațional
Un fost antrenor din Premier League negociază să-i ia locul celui care vine la Chelsea
0
Legenda fotbalului dă de pământ cu arbitrii: „Sunt o mafie. Mă scoate din minți chestia asta”
0
Presa din Italia a găsit cele 3 arme ale lui Cristi Chivu la Inter
0
Jucătorul de la FCSB, „mitraliat” după prestația de la Cupa Africii: „Ne ucide!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Horațiu Potra se agață de procedura penală pentru a obține nulitatea ...
Libertatea
Nu iubesc deloc Dinamo, din contra, insa tot nu cred ca ar merita sa aiba prin preajma epave de oameni ca asta. Dar cat timp avem habarnisti ca burleanu, iorgulescu, sau grecul ala de la CCA, sefi peste fotbalul nostru, ar trebui sa ne obisnuim!
A-Țl? Ha ha ha ! Rușinea româniei sunteți voi cu jucătorii nelăsați să se vaccineze și cu rasputinul vostru,sau sfântul de la maglavit! Ce o fi el!
dupa ce ai tastat "a-ti" nu are rost sa citesc..:)
Nu sunt Dinamovist,am o intrebare pentru actionarul SERDEAN.Ce urmaresti ,ce fel de om esti?
La 9 trebuie sa de-a socoteala *** cum a ajuns sa promoveze în liga 1 când Steaua este in liga 2 burlanul asta de tabla va trebui sa de-a socoteala într-o
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
actionarul principal al clubului cere 14 salarii de la clubul in care nu a bagat 2 lei. numai in Romania se putea asa ceva. sa si le plateasca singur !
In ce lume trăim oameni buni Omul asta trebuie sa aducă bani la Dinamo daca este investitor .ce investește daca așteaptă salarii de la suporteri
*** si renunta la actiuni! Ce ***,te baga in faliment si castiga procesul sa fie sef iara!Avem judecatori de ***,asteapta sa iasa la pensie la 45 de ani!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La cinci,a-ti reusit sa o îngropați pe gaz. La șase burleanu a rămas ***. La șapte sunteti in continuare RUSINEA ROMANIEI LA FOTBAL. LA OPT SUNTETI in continuare ***. MAI CONTINUI????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce vrea asta, de fapt? Ca n-a mai ramas mare lucru de furat la Dinamo. Cine stie, poate chiar apare omul cu un investitor serios, de o sa ne minunam cu totii. Oricum, pana una-alta nu e nicio catastrofa. La milioanele de euro datorii, ce mai conteaza cateva salarii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.