Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
Ipoteză nouă pentru tragedia fanilor lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor al accidentului: „N-a mai putut controla mașina”
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Ce lovitură! După Ronaldo, vor să-l convingă să semneze și pe Ousmane Dembele
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
Sa nu-l mai vad pe tampitul asta niciodata la DINAMO.
cam ai dreptate, dar nu poti pleca de la un club dupa 2-3 etape, asa cum ai facut
Bine ca el a fost corect cu Dinamo, cum a vazut o oferta mai banoasa a si plecat, zicea ca nu vine sa ne vanda iluzii, exact aia a facut, de atunci el pt mine nu mai exista.
Rusii au fost mereu domni, daca nu punem momentele cand au fost siliti, ca si noi, sa fie tovarasi, lucru pentru care nu au nici o vina. Datorita lor suntem noi francofoni si nu multumita URSS are Kiseleff un bulevard in Bucuresti.
Dolarele, sa fim seriosi, daca nu ti-ai fi primit (nu neaparat la timp) banii cuveniti, acum ii puteai da in judecata! Acum nu ai decat sa faci ce au facut si ei cu tine: sa le achiti (cu taraita) datoriile!
Eu am ramas interzis de un lucru ! Cand presa zicea ca a fost in Rusia sa vorbeasca cu Mordovia Saransk, el sustinea ca de fapt a fost in Germania la familie ! Cand a plecat brusc dupa toate acele planuri de reconstructie si viitor, preferand banii, mi-am dat seama ca e un om mic, mic de tot si nu ma refer la inaltime ! Pacat de acele lucruri care le banuiam ca le stiu despre el....Pentru cat a facut Dinamo pentru el trebuia sa antreneze gratis un an !!!
Bravo mai sclipici ! Dar tu meriti banii pe care i-ai primit dupa ce ai fost demis de la Kuban ? Prosti, da multi ! :))
bashinel-muntanu un antrenor care in afara de un titlu cumparat este 0/
Dolarele,la rusi spuneai ca te lupti sa-ti primesti toti banisorii ! Rusii au fost domni,si contrar a ceea ce-i caracterizeaza,ti-au platit pana la ultima centima,deci ai primit multi bani,chiar daca nu-i meritai,pentru ceea ce-ai facut,sau n-ai facut.Daca erai domn,plateai draq bamii pe care trebuie sa-i achiti,conform contractului si taceai din fleanca.
Dorinel este Hagi Tudose din fotbal,nu merita porecla de ,,neantu" .daca ai promis de ce mai faci pe nevinovatul haramgiule.. Cluburile serioase din fotbalul autohton mai apeleaza la acest antrenor .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.