Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Ce ai mai,tăunule?Iar nu ți-ai luat pastilele?
Filmul pare rupt pt doar 500.000 euro nevirati in contul clubului de o entitate care cu alt patronat a oferit Otelului 2 mil. dolari/an timp de 10 ani dupa care a renuntat la club, asta e, s-a mai facut fotbal in Galati cu bani putini, istoria continua! Liberty e o societate falimentara asa ca ei vor disparea din peisaj, Otelul va exista atat timp cat va avea suporteri ca de asta denumirea este Suporter Club Otelul Galati, continuitatea se va pastra spre dezamagirea unor frustrati, pana la urma o echipa e importanta si daca are un grup de hateri pe care sa-i dezamagesti prin rezultate macar periodice!
insolventa si atat. gata. nu mai platim datorii!! asta spune multe.
Daa, sa ramana. Si sa si puna in CV o nereusita sigura. Inteligent, nu?
cearta dorinele in continuare firma din galati ca a refuzat sa plateasca aceste lefuri "mici" ale voastre,la urmatoarea formatie sa soliciti salariu mai mare,chiar 30000.
salariu de europa!!!!! bravo lor! si-au facut salarii de nabab si acea firma sa plateasca fara numar,asta da afacere,dorinele trebuia sa ai un salariu si mai mare si tu si ceilalti(staf,conducatori).
Respect Dorinel Munteanu! Orice ar spune lumea, dumneavoastra ati facut foarte multe pentru orasul Galati. Titlul de campion al Romaniei inaintea unor cluburi care au investit foarte multi bani la vremea respectiva. Participarea in grupele Champions league onorabil in raport cu investitiile promise de acei conducatori care doar au trait pe spatele muncii dumneavoastra. Dumneavoastra domnule Dorinel sunteti cel mai important om din istoria clubului Otelul Galati! Vreau sa va multumesc in numele celor ce iubesc culorile clubului si sa va urez succes in continuare!
Galati nu este oras capabil sa aiba echipa de divizia A vremurile s-au schimbat
LA MULTI ANI TUTUROR SUPORTERILOR DIN ROMANIA.PLECAREA LUI DORINEL MUNTEANU NU REFLECTA CARACTERUL UNUI ANTRENOR CARE IUBESE OTELUL...UN COMANDANT DE OASTE NU FUGE...CACI NU SINT BANI...DIMPOTRIVA,RAMANE PINA LA SFIRSIT...NOUL ANTRENOR POATE LUCRA CU JUCATORII NEMULTUMITI...IAR DORINRL MUNTEANU NU...UN LAS DE OM...JUCATORII RAMAN..LASUL FUGE...ASA ESTE CARACTERUL OMULUI FATARNIC...FUGE PENTRU BANI LA VOLUNTARI PROBABIL...ASA FACE SI FEMEIA ***...CIND NUMAI AI BANI TE PARASESTE....UN NEAM VICLEAN SI PREACURVAR SPUNEA IN BIBLIE ISUS...CRED CA PSHIOLOGII ISI DAU SEAMA DE ACEST AMANUNT...LA BINE LA GREU..RAMAI PINA LA SFIRSIT...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Dorinel, ramai pt totdeauna in sufletul nostru, esti galatean pt noi si ai realizat o premiera in fotbalul din Moldova care nu se va schimba vreodata....ai fost la un pas si cu Cupa Romaniei pt o alta premiera!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.