Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara, după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP, uimit: „Cum să spun, e ca scoasă din țiplă”
0
Elias Charalambous și-a găsit echipă și va avea ca obiectiv Europa! Semnează și Pintilii?
0
Directorul GSP, dialog relaxat cu Lionel Messi: „E «băiat de băiat». Îl iubesc sincer!”
0
A apelat la un mental coach din cauza lui Leo Messi: „O alegere necesară pentru a rezista presiunii și criticilor”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
„Ordinul a fost: Deconectați-vă de la internet, acum!”. Ziua în care 100 de ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Doi producători auto acuză Ministerul Mediului de decizii anticoncurențiale ...
Libertatea
Probabil ca tu te pricepi la Karate ca la fotbal esti zero.Sibianul trece mingea pe langa Vlad si apoi este faultat de Vlad cu piciorul drept.Mai vezi si poza cu acel cot unde se vede clar cum O.Popescu il tine pe sibian si acesta incercand sa se elibereze il loveste cu cotul dar nu asa in fata sau in gat cum incercati voi sa mintiti pe aici.
Porumboiu a zis azi dimineta la PRO X ca a fost penalti clar pentru sibieni.Mironica,alt obedient al FCSB,a tot incercat sa probeze ca nu a fost fault aducand in studio personaje gen Goian si altii care i-au suflat jenant in panze.
Comentatorii de la digi sport 1 au fost penibili.Iar voi cei de la GSP ati p[ostat o poza cu cateva zecimi de secunda mai devreme ca sa ne manipulati.Ce este clar este ca jucatorul de la Sibiu loveste mingea care trece pe langa Vlad,Vlad nu o atinge dar il faulteaza pe sibian cu piciorul drept.Penalti clar!Nu inteleg cum atat cei de la Digi cat si voi face-ti atata circ pentru o faza clara.Rusine pentru incercarea de dezinformare si obedienta!Penaltiul solicitat de FCSB a fost inexistent.Pentru acel cot ,care a fost o jumatate de cot nu se putea da mai mult de galben dar arbitrul era atent la locul unde se disputa mingea.Daca in alte situatii ati acceptat ca tusierul nu poate vedea o astfel de faza pentru ca este concentrat,cum este si normal, pe locul mingii si al jucatorilor din preajma,acum o dati cotita.Motivul?***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uitati-va ce poza a facut GSP la faza!!!!Ai spune ca atacantul este la carate si nu la fotbal!!!Nu este curios ca Porumboiu ,Balaj nu au mai fost consultati????Si mai curios ca etapa trecuta la fazele cu Morutan expertii cica nu vedeau intensitatea loviturii lui Parvulescu!!!!Acum Vlad este lovit si tot el penalizat !!!!
Ion Craciunescu este din ce in ce mai penibil, in ultima vreme ... Pacat ! A fost unul dintre cei mai buni arbitri romani ai tuturor timpurilor. Se pare ca nu mai reuseste sa ramana impartial in ultima vreme, asa cum ne obisnuise sa fie ... Poate varsta, poate alte interese, cine stie ... ?!?
Plus ca DIGI si Craciunescu au Var!!!!Au spus ca a fost ofsayd 10 centimetrii la golul anulat la Buziuc!!!
Cracinescu subiectiv sau nu tot a spus ca Popa a gresit contra Stelei...Si televiziunile nu au scos toate fazele...Mai sunt doua faze de ex. cu Olaru una socotita identica de comentatorul Dolce cu penaltul sibienilor...
Uitati-va la poza, Bagaric face karate cu Vlad, fault in atac! A dat o data in minge, si a doua oara a dat in Vlad! Fault clar in atac, Craciunescu tine cu Craiova, e subiectiv...
Acest arbitraj scandalos, antfcsb, nu era posibil fără ordin de sus, nu avea atâta curaj arbitrul să facă jaful ăsta. La butoane stau dâncii care vor să o scoată neapărat campioană iar pe cfr deși această echipă nu ajută cu nimic fotbalul românesc. Afară *** , vrem un fotbal curat !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa fie ma mingea afara daca atunci se executase cornerul????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.