Alte știri din fotbal
Omul care a deschis festivalul de goluri la Universitatea - U Cluj, explozie de bucurie la final: „Ne gândim la Liga Campionilor”
0
Mario Felgueiras: „Ei doi ar trebui să zică cum se lucreaza la noi”
0
Cristiano Bergodi explică eșecul usturător din meciul de titlu: „Nu ar fi corect”
0
Alex Crețu a ținut să plătească polițe: „Mulțumim domnului Rusescu, mulțumim domnului Șumudică!”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Cum e posibil ca un club sa aiba asa-zisul manager general ca trompeta publica pentru a-si da cu parerea despre alte cubluri si despre arbitraj la o emisiune ca invitat permanent? Ce se va intampla in emisiune daca la un moment dat FCSB-ul va fi avantajata? De ce Federatia nu ia masuri?
Arbitrul Cojocaru nu a gresit. La henț nu a vazut, VAR putea reacționa. La fault a luat decizia corecta. De altfel arbitrul Cojocaru este unul dintre cei mai buni din tara!
Bine GSP, noroc ca ne-ati spus ca erorile au fost semnalate și de portavocea lui Becali (ca numai "manager general" nu e). Nici nu mai este nevoie sa comentam, daca MM a stabilit deja adevarul.
Avem VAR,, lavabil"
E FOARTE SLAB ACEST ARBITRU COJOCARU, asa a facut si in partida CS Mioveni- FC Arges. A anulat degeaba 2 goluri iar astazi si mai slab. Trebuie scos din liga 1 si trimis la ligile inferioare. Vassaras ce naiba pazeste? Cum sa ai sef grec? Nu se poate asa ceva.
Hm, la a doua faza e discutabil, nu stiu de ce spuneti asa direct ca e eroare... arbitrul a refazut, a judecat-o intr-un fel. El stie cum dozeaza cartonasele pe parcursul meciului. La hent, ce sa mai spui?
Abia acum, cu VAR, dictează arbitrii rezultatele meciurilor! Pana acum era parfum!
HOTII
Deci părerile unui amărât de subinginer , că la urma urmei doar asta este , contează mai mult decât părerea unora care chiar au jucat fotbal și chiar au arbitrat ... Așa ... de ce nu mergeți pe la Ciclop , să-l întrebați și pe șeful de schimb de acolo dacă a fost sau nu henț ? Măcar ăla e inginer ...
Ăla a fost 11m și din avion.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.