Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
2
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
E prea complicat pentru tine. Nici cred ca stii ce inseamna.
In viata nu exista doar ALB si NEGRU, lucru pe care ma mir ca nu-l cunosti. Insa argumentul pe care-l aduci in sprijinul faptului ca Pires ar fi trebuit sa ia ''rosu'', nu arata decat ca esti TOTAL STRAIN fata de acest sport numit FOTBAL..
Nu exista termenul de intensitate. Totusi, poti sa faci diferenta clara intre un fault care e de rosu si unul care de de galben. Nu orice fault cu talpa e de rosu cum nu orice fault care nu e cu talpa e de galben.
corect ! explicat ! nu se impunea rosu, aici bravo arbitrului, dar a stat mult la margine, cred pentru a prinde curaj ! bravo lui totusi!
Nu exista termenul de "intensitate" in regulamente... Te duci cu talpa ca prostu, platesti
CAND ZICI mm manager secund la fcsb automat iti vine in gand sa ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Capul tot patrat?
mai bine schimba-ti nick-ul in cap patrat!
Daca la hent nu se mai poste spune nimic, fiind mai mult decat evident, la ''rosul'' pe care trebuia sa-l ia Romario treaba este si mai simpla. Faza este una de un banal antologic: faza nu a avut intensitate, mingea topaia agale spre jucatorul de la Voluntari, Pires era convins ca ilfoveanul VA LOVI mingea. Din acest motiv, piciorul lui este ridicat, tocmai spre a contra balonul care trebuia sa fie lovit de adversar. Dar, jucatorul de la Voluntari nu a lovit balonul, rezultand o scena de balet in care Pires atinge usor (nici macar nu i-a deranjat jambiera...) piciorul adversarului. Atingerea nu a avut intensitate, a fost un fault de joc, cartonas galben pentru joc periculos. In sfarsit, acum ne-am lamurit si cu VAR-ul...
Prima mare greșeală/furăciune a VAR-ului a fost când a acordat incorect 11 m pentru Craiolguta în meciul cu echipa lui Mititelu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.