Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să prelungească cu starul echipei » Fotbalistul trebuie să renunțe la jumătate din salariu
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Pai bai papagalule, nu-i trimiti tu pe toti la Tas sa le dea aia dreptate? Acum nu mai poti tu de ce decizii ia Tas-ul.... Adevarul e ca daca avem 20 de echipe, mai pica un ban gramada ca doar sunt mai multe meciuri de televizat... Doamne ce-am ajuns, se dau legi de la o etapa la alta in functiue de interesul fiecaruia, si totul pe fata...
Ati dovedit inca o data ca sunteti incompetenti si lipsiti de profesioanalism !!! Nu puteti scimba regulile in timpul competiei !!!!!!!!!!!!! Va credeti deasupra legilor si incalcati orice lege pt a va fi voua bine !!!!!!! Sper sa ajungeti acolo unde meritati !!!!!!!!!!!! Ati sters Universitatea Craiova cu buretele ca asa ati vrut voi si piti ........ Sper sa platiti pt asta, voi si toti care au votat stergerea Universitatii Craiova din fotbalul nostru !!!!!!!!!
trebuie sa mai creasca cu un loc 21....mai nou si mititelu vrea in liga 1 :)
Si inca ceva: Cand i s-a pus o intrebare lui Mitica, faptul ca exista posibilitatea ca echipa din Chiajna sa castige la TAS, a declarat: " Chiar daca ar castiga la TAS, Chiajna nu va fi primita in LIGA 1, vom ramane cu 17 echipe. CE VA SPUNE UEFA CAND VA CONSTATA CA DECIZIA TAS NU A FOST RESPECTATA? CE VA RISCA ROMANIA? Va spun eu: SUSPENDAREA ECHIPELOR DIN CUPELE EUROPENE, SUSPENDAREA NATIONALEI ROMANIEI. SUSPENDAREA FRF!! Va ramane doar mitica cu cele 20 de echipe din LIGA 1 !!!
Asa este ! Daca Rapidul este cooptat fara licenta, atunci si Severinul trebuie sa joace in Liga 1. Daca Iasiul intra (fiind retrogradata sportiv), atunci si Severinul trebuie sa joace in Liga 1 ca tot retrogradata sportiv a fost, si a terminat inaintea Iasiului. Ba si Bistrita poate emite pretentii.... Si in timp ce pentru Rapid FRF/LIGA e MUMA, pentru Poli Tim., U Craiova a fost CIUMA !!! De ce oare ?
DEMENTUL VREA SA FIE SUSTINUT PENTRU O NOUA LEGISLATURA SI ATUNCI CALCA IN STRACHINI !!!! Oare nu e nimeni sa-l opreasca din nebunia lui?? De moarte scapam, dar de asta.....:-((( DACA SI B. Ex. al FRF APROBA, ASTIA TREBUIE ALUNGATI CAT MAI REPEDE PENTRU CA S-AR AJUNGE LA ANARHIE TOTALA !!!!! PERSONAL VOI FACE (IMPREUNA CU CATIVA PRIETENI) UN MEMORIU ADRESAT LA: FIFA, UEFA, TAS, iar in interior la DNA pentru a ancheta (fiecare cu atributiile ei) , MOTIVUL REAL pentru care s-a ajuns aici !!!!!
Cum mai ziceau niste colegi p-aici,daca ne facem echipe cu prietenii din cartier,mai dam baraj sau mergem direct la TAS ca sa fim cooptati in liga condusa de marele erudit si caracter?
imbecilul asta n-a inteles nimic. Ce incoruptibili erau Mitica si Sandu cand au retrogradat Timisoara, iar acum ce omenie pe ei, frate. Suspecta de tot disperarea asta, de a baga Rapidul inapoi, in ciuda tuturor problemelor cauzate. Eu cred ca astia au luat spaga de la Cristescu, iar acum trebuie sa presteze.
mafiotul de Dragomir, acum vreo 2 luni propunea sistemul cu 14 echipe, iar acum sustine 20!
Daca CSM Iasi e bagata cu japca in liga 1, atunci CS Severin si Gloria Bistrita au tot dreptul sa reclame la TAS decizia CEx-ului si noul abuz marca Dragomir. De nu se mai tine seama de criteriul sportiv, permitand Iasului sa joace, nici de criteriul licentierii, permitand Rapidului sa joace, abia astept ca Gloria si Severin sa atace la TAS si sa solicite si ele sa joace in liga1, caci evident sunt nedreptatite. Severin chiar a terminat in fata Iasului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.