Alte știri din fotbal
Verdict nemilos dat de Cornel Dinu: „A fost un jucător limitat, nu putea decât să fie limitat ca antrenor!”
0
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
4
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Veste tristă pentru Real Madrid. Un membru al generației de aur a clubului a murit chiar înainte de returul cu Bayern
0
Omagiul care face înconjurul Italiei » „Un zâmbet printre lacrimi. Pentru Dino, cu toată dragostea mea!”
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
la buzau s-a instalat cea mai moderna nocturna din tara,stadionul e frumos,insa gazonul ar trebui schimbat,ar fi pacat sa nu primeasca licenta.
bai cum sa retrogradeze echipele astea cele mai bune ala de la frf sandu ii nebun
mario esti prost? nu e vorba de stadioane! si chiar daca ar fi de stadioane! toate 3 sunt destul de mari! esti praf :|
Nu e vorba de stadioane , toate 3 au datorii si nu pot intra in sezonul urmator cu ele. Eu vorbesc in special de Buzau , unde pt 200.000 euro se cearta astia aici ca dobitocii...am auzit insa una tare acum : Netoiu vine la Buzau
daca iasiul, buzaul si galatiul nu au stadioane ce sa mai zicem de viitoarele echipe promovate: gaz metan medias si cs otopeni.
Il lasi tu pe PYNALTY?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.