Alte știri din fotbal
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl așteaptă!
0
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
5
Știri din fotbal internațional
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
UEFA,MICHEL PLATINI,a hotarat; VARGA si BALAN au DREPT de JOC,la RAPID din etapa VIITOARE ,la meci-ul ;OTELUL Galati - RAPID Bucuresti.Asa e CORECT,JUST,DREPT,CINSTIT.
praf in ochi pentru papagali
Dar pe asta cine il amendeaza ca a folosit acest limbaj de mahala......Oare nu mai exista sa dispara toti mamutii din fotbal si sa avem un sport care sa regaseasca pasiunea si frumusetea lui?
Spera! Nu trebuie!
dar tu prin investitie intelegi - baga banii sub forma de donaie fara posibilitatea de ai mai scoate? Un investitor isi baga banii (investitie) de unde spera sa scoata profit
In fotbalul romanesc se spala, se scot sau in cel mai bun caz se dau bani sub forma de credit, in nici-un caz nu se investesc. Paraziti sunt si creditorii si seful ligii, asa ca nu as putea sa spun care e mai bun.
Mare nenorocita acest Mititica! N-a bagat un leu in fotbal si s-a capatuit de pe urma fotbalului. Daca nu erau astia cu bani, unde mai era sef e.x.crocul asta?
ce prosti sunt astia! pai daca avea mitica comision nu era clar ca transferul se realiza in orice conditii.
Pai Dragomir jigneste un finantator si pe el nu il cheama nimeni la Comisii ? Nu ca ar fi spus un neadevar si nici finantator nu il consider pe Iancu,dar totusi Iancu,da si el acolo cu gura pentru Timisoara. Comisiile nea Mitica nu se sesizeaza acum ?
sa te chemi si pe tine la comisii sa te judece ptr ca l-ai facut elefant pe iancu....nu ca nu ar fi...dar totusi....nu se cade sa jignesti in halul asta un om...rusine...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.