Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă a pierdut un jucător înaintea meciului cu U Cluj » Ce se întâmplă cu Moruțan
0
Dennis Politic este istorie la FCSB! Cedat la reduceri + Care este situația cu Dinamo
0
Sepsi vrea să meargă la TAS împotriva FRF: „Nici nu se discută!”
0
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Știri din fotbal internațional
Marius Niculae a înscris în poarta lui Fenerbahce în 2012, iar acum a analizat prestația celor de la FCSB contra turcilor: „N-au tot două picioare și două mâini?”
0
Cât costă viața unui fotbalist » Despăgubirea pe care spitalul trebuie s-o achite familiei lui Davide Astori
0
Cristi Chivu a reacționat după tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Avertismentul lansat
0
Apariție de „gradul zero” la FCSB - Fenerbahce! » Fratele președintelui Erdoğan, prezență discretă pe Arena Națională
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Praful s-a ales demult, dar dîdîbiștii se încăpățânează ca prostălăii să finanțeze un club falit
”Penalulul de Băilești”, cel care a fost artizanul distrugeriii fotbalului românesc, promotorul mitei a șantajului și a aranjamentelor ...dă verdict ??!!! Cel care a fost complice când s-a furat Steaua și a acoperit mereu cu ilegalități fcsb, a uneltit cu toate mijloacele la distrugerea lui Dinamo, a mazilit Universitatea Craiova, Rapid, Poli Timișoara... De unde și până undescursura asta becalistă își dă cu părerea despre Dinamo ?!
Pe nenea mitica îl înțelegem . Este frustrat și are o mare problemă cu suporterii echipei Dinamo . Este un om în etate , care vorbește fără noimă și încearcă de fiecare dată să pară interesant și inteligent dar doar încearcă . Dacă a scăpat de închisoare de-a lungul ultimilor 20 de ani se datorează doar mediului infracțional din justiția Română . Presa îl bagă în seamă el debitează prostii .
Nimeni in presa nu precizeaza faptul ca suporterii sunt actionari majoritari la cluburi ca Real,Barcelona, Bayern,Benfica,etc. Cluburile astea sunt conduse de suporteri prin intermediul unui consiliu de administratie.Primele 3 domina Champions in ultimii zece ani. Toate au fost aproape de faliment si toate au fost salvate de suporteri. Numai la noi se cauta un investitor potent care sa bage bani in speranta ca va scoate ceva pe viitor. Sunt povesti, nu se poate face performanta si in acelasi timp sa produci si bani altfel s-ar inghesui toti in actionariatele echipelor de fotbal de la noi si de oriunde. O societate condusa de un consiliu de adm,cu un presedinte ales odata la 4ani, si actionariat mixt(suporteri,privati,primarii,fostele glorii,etc),este ceva viabil si de durata. Altfel depinzi in mare masura de toanele unui investitor, de bugetul unei primarii, de banii unui minister.
Și pe tine te respectă sudista?
Respect brăileanca!
Ehe, dacă și sudista ți-ar fi purtat măcar 1% din respectul pe care îl ai pentru Cortacero, cu siguranță, nu te-ar fi părăsit. Așa, însă, ne respectă (100%) pe noi, cei din PCH.
*** care a stat in scaunul ligii 1 mult prea mult.Gsp nu mai promovati *** si fosti securisti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Total de acord! Acest *** a ajuns, dupa ce a distrus fotbalul Romanesc, sa isi dea cu parerea!? *** ai distrus fotbalul si mai ai tupeu sa iti dai cu parerea!!!!! Ai mazilit tot ce era mai frumos in tara asta si duelurile dintre ele: Poli, Rapid, Steaua, Arges, Sportul, Petrolul, UCluj, Craiova, acum Dinamo... ce meciuri si ce atmosfera aveam si ai tupeul cras sa iti mai dai cu parerea!!!!! T m m de s3nil!!!!!!!!!!!!! Ai distrus totul si acum “culegem” roadele pe toate planurile: Campionat NUL, Performanta in Europa NUL, Echipa Nationala NUL!!! Nulitate ce esti mai ai tupeul sa comentezi!?!?!? Sa citez din mari clasici: “La .... mitica la ......!!!!!!!!!”
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multă ciuda de pe margine. Cuvantul "prostalau" defineste pe cel ce il debiteaza ,nicidecum pe cei din ddb, adevărații suporteri. Părul alb arata că a imbatrani, nu este necesar sa inspire respect.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.