Alte știri din fotbal
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Marius Croitoru a început să danseze după golul de 3-2 din Botoșani - FCSB! Gafă ca la „județeană”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! » Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Putea Petrescu sa ignore faulturile lui Costache? :)))) Penalty vad ca v-a dat, rosu lui Baiaram ii daduse apoi a revenit cu galben cand galbenul trebuia sa fie pentru Albu.
Nu există iubitor de fotbal ( mai puțin holtenii ) care să nu știe, că Radu Petrescu, urăște mai mult Rapidul, decît o iubește pe măsa ! Sunt patru arbitri, cu care la centru, Rapid nu poate cîștiga un meci, nicicum !
Grigore!!!!! Vezi statistica meciului!!!
Ca de obicei! Nu sunt de vină ei, sunt de vină arbitri frate. Pe bune! Ăștia au înnebunit de tot!
Dragoș Grigore crede ce spune că vor bate FCSB nu au fost în stare la Sf. Gheorghe, la Craiova și vor bate FCSB dar speranța moare ultima să fie cu zice Dragoș Grigore.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.