Alte știri din fotbal
Din cantonament, titularul de la FCSB nu mai are răbdare: „Gnahore e foarte bun, îl așteptăm”
0
A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
2
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
13
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
4
Știri din fotbal internațional
Nu-l amestecați pe Messi cu urâtul! Spania face catenaccio de modă nouă, iar Anglia a ajuns la vorba cu boul și căpăstrul a lui Adrian Porumboiu » 6 concluzii dupa optimi
0
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Mă doare undeva că e tânăr! Să dea gol!”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Unde au stat Nicușor Dan și Mirabela Grădinaru la poza de grup cu liderii ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Cuum?!Nici rezerva nu e bun?Cine pune pariu ca va fi titular la nationala lui Edy(pardon,a lui Becali),inca de la primul meci?!
La ce?!?
. În ultimele 3 luni a jucat doar în 3 meciuri oficiale, în niciunul pentru mai mult de 60 de minute. Deci habarnistul asta a jucat din septembrie anu trecut pana acum 3 meciuri in total maxim 180 de minute. DAR A FOST TITULAR IN ECHIPA ROMANIEI. Deci asta nu juca nimic la echipa de club, dar desteptul de STOICHITA + RADOI, au considerat ca e in forma pentru ECHIPA NATIONALA!!!! ASAAAA CEVAAAAAAA!!!!
acest jucator a fost mijlocas la inchidere in Nationala Romaniei in ultimile meciuri. Radoi habar nu are despre fotbal.
De ce nu îl păstrează Gigi, îl joacă, îi crește valoarea și îl împrumută pe bani / vinde la vară?
Habar nu ai cum se numea si se numeste inca, echipa -singura ECHIPA romaneasca- detinatoare a CCE !!! Informeaza-te si apoi scrie ADEVARUL. Nu il mai "autocenzurat" la "autocenzurat" pe bg, hotul care a furat echipa ce castigase CCE si si-a batut joc de intreg fotbalul romanesc, dar mai cu seama de STEAUA, fiindca el in suflet e dinamovist !!!
Pai e vreun agarici care se indoieste de afirmatia lui ? Toate "supersculele" gelate, tatuate si umflate care au iesit afara, au bataturi pe fund de la statul pe banca de rezerve. Si, atentie, in campionate sau echipe din Europa de esalonul 2 sau chiar 3. Deci, rezultatele sunt masura valorii !
dream on..dream on..vise *** marca Talpan
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Încă o dovada ca Bölöni avea dreptate!
Nedelcu n-a jucat niciodata la Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.