Alte știri din fotbal
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Gigi Becali e gata să facă compromisul, doar pentru a-și pune antrenor: „Bat palma cu el și mă țin de cuvânt. I-am spus și lui MM”
0
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Her Duckadam, daca punctele s-ar castiga numai pe teren, Steaua ar retrograda!
sa fii sanatos Helmuth , n-ai auzit de MSandu! asta poate!
e singura solutie sa scapam de 'nea gigi, 'nea marian, 'nea adrian si alte zapezi de-astea.
Cum adica "Cine hotărăşte ce e jignire şi ce nu e?" Pai Nasul ce este? si sint destui care sa-i cinte in vuvuzea.
nea ducadam... adica sa vorbeasca orice analfabet, ca e presedinte, patron, etc.... orice mizerii pe la posturile astea de tv sportive si asa slabe... pt. un iancu sau un becali in plina ,,forma,, nici nu exista pedepse.... decat aia capitala
" Punctele se cîştigă pe teren, nu pot fi scăzute de comisii!"Bravo mai "bricheta"!!!
acum mai usor poata face clasamentul sanducu ,de cine nui place pac, il depuncteaza ,ca gaseste el un motiv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.