Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Pentru toti agaricii care vorbiti prostii pe aici intrati pe Youtube si vedeti ce goluri dadea Dudu la echipa nationala si la club (mai ales impotriva Stelutei o frigea mereu)
Lasa-l in pace ! Saracul are si nick-ul gresit ! In loc de brain_too_far a pus saracutul bridge !
Toti stelistii si-au insusit vorbele si comportamentul lui valahu, v-a dresat bine plodul securist.
Hot? Hotul asta e o legenda a fotbalului Romanesc, daca nu era hotul asta trofeul gheata de aur nu ar fi ajuns prin Romania, dar asa sunteti voi, stiti sa dati cu noroi in toti, la voi nu va uitati. Tu, marele om, ce ai realizat in viata asta? NIMIC, nu stie nici dracu cine esti si iti permiti sa vorbesti despre un om care a facut cinste acestei tari?
Alt hot intra in conducerea lu' Dinamuu. Funny , numai hoti, ucigasi , securisti si borfasi la conducere .
cat de prost si antiroman sa fii sa spui asa ceva...posibil sa te numeri printre sarantocii infumurati care prefera sa cumpere un opel folosit(5-7000euro) in locul unui logan nou(8-11.000 euro) chipurile proasta ca e masina romaneasca( ei refuzand sa inteleaga ca pretul de pornire e dat doar de manopera ieftina ,toate componentele fiind franceze,germane,cehe,doar farurile de la elba timisoara)...asa si cu dudu...orice strain merita gheata , doar dudu georgescu nu, fiindca e roman...ia-te de mana cu ungurii ca esti de-al lor si schimba-ti numele din valahul in prostacul ...
Responsabil cu ghetele de aur de la Dinamo si asistent la seminariile aferente cursului de Socialism Stiintific, predate de Domn' Profesor Anghelache.Sambata ,activist atasat de clubul Dinamo, la simpozioanele lui Remus Cernea in promovarea acceptarii diversitatii sexuale(in cazul in care acestea se desfasoare in institutii de invatamant,in fisa postului intrand si impartirea de materiale promotionale pro-gay si pro-Dinamo).
mateut, oneata, danciugol, dudu, bratu, parcalab, deja fac parte din staff ! sigur, dinamo are zeci de mari vedete, nu pot veni cu totii, dar pentru tinerii jucatori din lotul actual ei pot fi modele enorme.
intr-adevar.
Furi o gheata și statul iți da cadou o casa naționalizată după ce în prealabil proprietarii de drept au fost scoși noapte cu hainele de pe ei de către securiștii lui Anghelache. Asta este Динамо, clubul infiintat la Moscova de Stalin si apoi exportat ca aparat de propaganda al Politiei Politice gen Securitatea Stasi KGB. Marea familie Динамо au exterminat împreuna peste 20 milioane oameni în Gulagul comunist. ___ "avocatul Vică Negulescu, fost preşedinte al Unirii Tricolor, a murit zidit de viu într-un perete de cărămidă de la Jilava." ://www.gsp.ro/gsp-special/superreportaje/afla-adevarata-poveste-a-nasterii-lui-dinamo-177344.html
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.