Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
„Wonderwall” străpuns de laserul lui Messi! Anglia a căzut secerată la 5 minute de finală » Spania - Argentina, ultimul act!
15
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
niste *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lazarescu : ...."N-am văzut așa ceva în viața mea!” ...Ba ai vazut mai saracie ce esti si tu si tot CCA-ul in frunte cu primata aia de Deaconu, dar ati tacut si ati bagat capul in nisip ca era steaua si veneau banisorii care acoperea tacerea !
DOI ANI , arbitrii au facut ce au vrut in meciurile stelei(fcsb) si le-au bagat titluri in buzunar si nu a mai iesit Lazarescu , marele fost asistent sa ne spuna ca a gresit arbitrul X sau Y !!!! ...ti-ai dreacu de t@r@@turi !!!!!
ce mare arbitru a fost constantin zota sa-si dea el cu parerea. Dinamo nu a avut 11 metri pe care arbitrul nu l-a acordat,nu mai vorbesc de comentatorii meciurilor........
Da au fost 11 m , dar pe albitrul de la Viitorul - CFR il lasam incontinuare sa albitreze ! sau acolo a fost albitraj corect !!!!!!! si mai sunt si alti care au gresit acolo nu se ia nici o masura !!!!! lasam in continuare sa decida albitri cine ia campionatul , cine joaca in cupele europene si mai ales cine retrogradeaza !!!!!!
***! Becali nu stie sa joace altfel decat murder, ca ca ne am in neamul lui de mafiot!! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** !!! DINAMO in ultimii 2-3 ani a fost cea mai dezavantajata, i-a mai benocleaza-ti ochi prin chiuveta si spunene cum a luat fcsB-ul tau ultimele 2 titluri ( excluzandu-l pe cel care tocmai sa terminat) si ai sa-ti pui niste semne de intrebare !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede mana lui Dinu Vama. Lui dinamo i-a lipsit un astfel de om dupa plecarea lui Borcea, cel care controla si vantul in liga 1.
Vai da ce mai sar astia de cur in sus, daca era steaua in locul lui Dinamo, nu se mai facea atata galagie.
Viitorul la cate omenii a facut in precedentul campionat ca sa se mentina, atunci Gheorghe BUFONHAGI nu a mai postat nmk pe facebook, doar cand ii convine maretului de la garda de paie nu obiecteaza !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.