Alte știri din fotbal
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
0
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
1
Toate „tunurile” pe Rațiu » Faza reproșată fundașului: „Se credea decar” + Ce spun statisticile
0
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Știri din fotbal internațional
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
100% DE ACORD CU TINE. În altă ordine de idei: Don' "Burleanu pentru noi (CHIAR CĂ E) Iohannis doi"
Mai Costine, pai tocmai gratuitatea aia pe care tot o clamezi tu a ridicat o gramada de suspiciuni pentru paranoici. Fac pariu ca daca puneau 50lei vaccinul era bataie ca la promotiile de tigai.
"o mangleală ca în cazul Farul - FCSB" beaaaeeiiiii n-ati cenzurat cuvantul din titlu! Obositilor
bah daca ati legalizat acest vaccin de ce nu o faceti si cu cocaina !! diferenta este mare !!! de la coca te simti bine ( visezi ca fcsb este steaua ) ...de la vaccin ti-e rau !!!
Cea mai penibila faza este ....te duci intr-un magazin si iti cere green pass'ul, chiar unu care nu este vaccinat !!! In magazin vanzatorii sunt nevaccinati !!!!!!!!!!!!!!!
Deja ne este restricționat dreptul la muncă, sa-i vedem până unde vor merge cu aceste ABUZURI aberante!
Și tu în România plătești taxe, este? Cu toate astea dacă vrei sa te testezi, clinicile particulare atestate de stat îți scor banii din buzunar! Și nu puțini!
Bai, nu trebuie decat 2 săptămâni de greva fiscala la nivel mondial si sa vezi cum ridica astia restrictiile. Au luat-o razna efectiv. Cum sa obligi pe cineva sa faca ceva ce nu isi doreste. Ok, eu ca vaccinat, nu am de ce sa il discriminez, pe cel care nu dorește sa se vaccineze. Pai serios, de nu te baga la banuieli din moment ce te constrâng, defaot practic te obliga. Pai, ce facem oameni buni cu constitutia, pai ce spune acolo, legat de dreptul la munca, de dreptul de a putea alege singur etc?
Cluburile trăiesc din banii televiziunilor. Ce ar fi să amâne și televiziunile să dea banii?!
De ce se permite accesul în biserici și se interzice pe stadion?! Pericolul de infectare e infinit mai mare la biserică!!! Pe stadion si ieri mergeau numai cei vaccinati! La biserică poate să mearga oricine si maine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.