Alte știri din fotbal
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Oaspeții au întors
13
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Repriza secundă aduce primul șut pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Iar Mos Formol in prim-plan
de unde are fcsb-ul 2 stele la sigla pt ca au pierdut palmaresul !
Ai dreptate bolsevicule.DINAMO si STEAUA indifferent de perioada incare au activat au facut cinste tarii chiar daca unora nu-le place.
bine mai poietule dar cind jiji a bagat bani in echipa aia toti stelisti ati mers la meci asa ca daca tineti cu fcsb ducetiva nu ca una e peluza sud alta nord
Moshule, vechea sigla si palmaresul e pentru stelistii adevarati cum e insulina pentru diabetici: vitala! Suporterii autentici nu isi fac griji pentru neparticiparea in cupele europene ci pentru respectarea traditiei si culorilor consacrate in fotbalul international . Redobandirea acestor valori il vor imbogati in continuare pe jiji (se vor intoarce pe stadion mii de spectatori) pe cand povestile tale il vor falimenta pe păstorul asta amarat si dement. Sunt convins ca asta vrei.
Sa-i faceti statuie gainarului ca impreuna cu Sandu si PSD v-a facut echipa.
de ce jignesti femeia respectiva?
Generatia agramatilor manelisti fara BAC.
Pe vremea comunistilor macar se invata macar limba romana, tu ai invatat-o cu femeia de serviciu in toaleta.
Un puscarias tine partea altui puscarias, normal. A uitat cand la nervi a facut autodenunt! Mare mizerie si dragomir asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.