Alte știri din fotbal
Gabi Balint a dat verdictul înainte de Craiova - U Cluj: „Văd șanse foarte mici”
0
Thomas Neubert și-a ales favorita dintre Craiova și U Cluj: „Inima mea e acolo”
0
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
2
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
1
Știri din fotbal internațional
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
0
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipele de start
0
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Nu veneau 25.000 de rapidisti pt ca nu erau gazde dar vreo 8 -10 mii da...si tot era ceva pt foamea pe care o are Dinamo.
Era prostie mai mare sa fie 25000 rapidisti si 15000 dinamovisti la un meci jucat acasa!
Asa da !! Corect !!! Nici eu nu am fost de acord cu asa ceva ....trebuia sa le dea toata peluza ....mai bine ar schimba legea cu 4% ...Echipa gazda sa ofere o peluza intreaga !!
Rău am ajuns. Iluștrii ziariști îl citează zilnic pe Dragomir un bătrânel scăpat de acasă
Amice, sa-i facă nea Ciolacu lui Gigi Valiza un stadion de 500.000 de locuri , sa vezi dacă mai rămâne un scaun gol . Poate asa dormi și tu fericit. Nu era mai bine ca după '89 cele doua cluburi staliniste ,aduse în România pe tancurile armatei roșii, sa fie desființate și " performantele lor" obținute cu jucatori luați de la celelalte echipe, sa fie trecute la index ? Măcar atât trebuia făcut în memoria celor care au murit sau au rămas schiloditi după acele evenimente.
Amice, nu-l confirm pe nea Mitica. Nu m-am gândit la cumpărat jucători ci la faptul ca Dinamo ar fi avut ceva bani pt salarii.
Se tot insista pe acest subiect. De ce? Rapid a jucat cu Dinamo pe Arena Națională ca le dea suporterilor dinamovisti 5000 de bilete? În plus ce a făcut Dragomir pentru cluburile de fotbal romanest? A făcut pentru patronii-bișnițari pe care i-a adus în fotbal, dar pentru cluburi nu. De ce drepturile TV nu depășesc 100 de milioane euro/sezon? Oare Ciolacu are vreun raport despre cât produce SupaLiga pentru Bugetul de stat? Altfel de ce se aproba construcția de noi stadioane,deși nu sunt rentabile nici cele deja construite, cum ar fi Arena Națională.cat privește clubul Dinamo, mai important ca orice rezultat sportiv ar fi atmosfera creata de club și suporteri. Prin mijloace legale dacă oferi spectacolul potrivit, poți avea stadion plin și în liga a 4-a. Cat privește pierderea financiara....sa bea galeria Rapidului o bere, sa se poată minți ca mai au vreo legătură cu spiritul Rapidului de pana în 1992.
leftere fa un calcul ..5 000 de bilete la 25 de lei biletul sau 5 euro sa-ti fie mai usor ....vezi ce suma ...ce jucator sa cumperi la banii astia :))))))))))))) tu te iei dupa mitica dragomir
Are si Dragomir din cand in cand dreptate :)))
Amice, daca dădeau suporterilor rapidisti o peluza întreaga ( regulamentul permite mai mult de 5 % dacă părțile se înțeleg) Dinamo ar fi fost câștigată. Asa au pierdut și jocul și banii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.