Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Am avut un vis frumos asta noapte.Se facea ca Piti juca barbut cu Mitica printre gratii la Jilava si la un moment dat un zar a sarit in celula lui Nasu.Atuncea m-am trezit!!!!!
Priviti si din alta perspectiva.Meciul pentru care a fost pregatita valiza era in programele tuturor agentiilor de pariuri.Banii puteau influenta rezultatul deci este vorba de o tentativa de inselaciune in dauna pariorilor
si sa nu va aud cu comentarii pustani de generala
ba baieti cand ati da VOI banii lui gigi becali pt echipa steaua sau makar sa dati 10%bani la saraci cat a dat gigi atunci vorbiti .el e cel mai bun. si nu a fcaut romania cat face el pt oameni
da ce ce nu, numai sa nu uiti sa lasi unul si pentru tine .il pui intre ochelari si apesi pe tragaci ,simplu su poate poate scapam cumva de doua bube cancerigene din fotbalul romanesc.ca sunt numai cateva acolo care pornesc scandalul tot timpul.
DRAGOMIRE, daca te crezi atata de cinstit precum vrei sa pari dute tu si-l impusca pentru ca asa a- r fi cel mai corect si atunci intr-adevar ai putea spune la lume ca esti 'CORECT.
mitica,stii foarte bine ca nu-l putem impusca,dar avem speranta ca in curind se va face curatenie in fotbalul romanesc (cu politicieni nu avem nici o sansa) si atunci oierul sef si veri lui,impreuna cu tine,nasu,si toti smecherii (hoti) din fotbal stati dupa gratii macar 10 ani.
DE CE SA IL SUPERI PE JIJI FACETI CE ATI FACUT MEREU CAND TREBUIE APLICATA LEGEA ASTEPTATI SA PICE RAPIDUL.PUTETI SUSPENDA SAU RETROGRADA DIRECT RAPIDUL ASA PREVENTIV CA SA DATI EXEMPLU
DA! Sunt cele mai destepte cuvinte care au iesit vreodata din gura acestui papitzoi!
Sa va impuscati amindoi ar fi cel mai indicat . Ne-ati face cel mai fericit Revelion ... PS. Daca aveti de gand sa ne faceti vre-o bucurie , va rog sa nu o faceti in postul Craciunului , ca e pacat . Pe 28-29 e perfect ......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.