Alte știri din fotbal
Nu-l șochează parcursul lui U Cluj: „Îl cunosc bine pe Bergodi. Să vă spun punctul lui forte”
0
Naționala e ultima problemă a lui Mirel Rădoi: „Va fi greu să prindă lotul”
0
Cătălin Munteanu a spus ce ar însemna pentru Dinamo plecarea lui Kopic
0
Declarația prin care Mirel Rădoi aprinde imaginația fanilor campioanei FCSB
2
Știri din fotbal internațional
Chivu schimbă strategia de mercato! Cât îi cere Dan Șucu pentru fundașul dorit
0
Nemții chiar sunt bizari! Nu le-au dat voie să vorbească după ora 23:00
0
Szoboszlai explică „motorul” revenirii lui Liverpool: „Din primul minut am avut ideea asta în cap”
0
Poveste savuroasă cu Gabi Tamaș: „Gata, mă, trag de nu mai coboară mingea!”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu nu crede în solidaritate: „Nu rezolvi nimic cu ...
Libertatea
Cine este neaspalatul din avatar ?? Contele de Monte-Cristo ??
de acolo le vin banii!
Cea mai mare țeapă i-a tras-o lui Jiji ”Oracolul de la Bălcești” (care-l urăște pe patronul fecesebist) cu ”recomandarea” de cumpărare a lui Miculescu, cea mai mare țeapă luată de vreun patron în fotbalul românesc, de până acum. Amintiți-vă ce-l ridica în slăvi Dragomir pe Miculescu și ce viitor de aur îi prevedea. Iar fraierul de Jiji...a pus botul. Așa îi trebuie, dacă se ia după unul cu o moralitate și cu o expertiză îndoielnice, care abia aștepta, la cotitură, să i-o tragă!
Foarte educativ limbajul ăsta de interlop bătrân, vorbește de parcă-i Pascu ăla cu accidentul de la 2 Mai. Mă îndoiesc că, cu tovarășul Ceaușescu vorbea cu l-a ars ... Bravos, continuați-vă misiunea de educare a tinerei generații.
GIF-ul il curata usor , usor pe SUCU ...!!! Naivitatile trebuiesc platite!
De ce scrieti cati bani pierde ciobandante si nu scrieti despre cati bani poate castiga Rapid sau macar despre jucator, ceva date despre el? Voua tot de buzunarul ciobanului va arde…
Mi se pare amuzant ca nici macar la afaceri nu se pricepe. "Eu am vorbit cu agentul" pai si cu Hagi de ce nu vorbesti intai? Ca el e patron ca si dumneata. Cum sa decida agentul pretul de vanzare? Si din nou, pentru oferta exacta, se vorbeste cu celalalt patron, nicidecum cu agentul. Nici macar atat nu e facut bine :)
I-auzi!piperează i-a făcut praf,nu erau ei praf de la început și pompati de presa?!asa-i că Nedelcu,Benzar,G.Iancu ,Boboc,toți cedati la vârste fragede de la STEAUA(și lăsăm infantilusmele deoparte)au rupt norii la echipele la care s-au transferat?I-a nenorocit Becali când aveau 20-22 ani sau n-aveau ei valoare?Tănase,ajuns milionar,se zbat toate echipele de pe mapamond sa-l cumpere.Pe Stanciu,Chiriches,Niță, jucători cu un traseu decent,cum de nu i-a nenorocit Becali?Nu cumva jucătorii ratați provin toți de la celebra Academie?
"de tras ia tras-o mem-ul" si gasca lui de habarnisti, 2-3 milioane pe langa zeci daca nu peste 100 milioane paguba ia adus "specialistul" lui peste prajit.
I-auzi nea Stucane , Rapid prin dl Sucu l-a cumpărat pe Borza pe blat. Baga repede un articol uleios ca sa afle lumea ce blaturi face Rapidul. Ești priceput în asa ceva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.