Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Putem afla prima promovată în Superliga
0
Cristiano Bergodi înaintea Derby-ului de Cluj: „O parte din inima mea e acolo!”. De ce preferă duelul total cu Craiova decât cu Dinamo
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele probabile
0
Gigi Becali a anunțat primul jucător care semnează pentru sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Probleme pentru Cristi Chivu înainte de finalul sezoului » Inter și-a pierdut un jucător pentru cel puțin două săptămâni
0
„Cine va câștiga Liga Campionilor?” Robert Lewandowski a răspuns pe loc
0
Și tu, Mbappe? A cerut schimbare în egalul cu Betis » Primul verdict al medicilor + Real Madrid acuză arbitrajul
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
marile companii farmaceutice il cauta disperate pe nea mitica,atata venin cat are omul asta ar salva mii si mii de vipere.poate un loc racoros ar mai potoli delirul acestui neispravit.
zgaila spanzurate sa razi de noi nu de alta da nu auzi duba,omoarate sa scapi liber la CV
Rușine, mai p.o.r.c.i.l.o.r! E vorba de dinu si patronu', in primul rând! Mai vrea cineva ...U.E.? Sa fie primit...
Nea Mitica, Nea Mitica, ce sa faci si matale in drum spre puscarie sau balamuc mai arunci putin cu rahat in Rapid si de o vreme in tot ce este legat de fotbal. Ai uitat ca fotbalul asta te-a facut din militian in Don Corleone, tot un cioban analfabet dar cu iz de mafiot de Dambovita. Sa-ti dea Dumnezeu tot ce doresti matale Rapidului si o palma mai sus. Un mare shef din Scornicesti a murit impuscat, matale esti din Balcesti.....un sapun si o funie ti-ar fi mai potrivite, nod la cravata sper ca ai invatat sa faci.
Iara bagati in seama un p+e.nal k.ok.a.lar care a distrus fotbalul Romanesc, si acum il bagati in ziare sa dea lectii? Are curaj k.a.ka.narul asta sa se faca un Audit al venitului lui in ultimii 5 ani, nu 10, ca daca sar face un Audit numai lui .... ar iesii la suprafata toata caracatita de mafie a fotbalului Romanesc. Dragomir asta si cu Sandu sunt Ceausescu sot si sotie. In fotbalul din Romania nu sunt lasati sa vina investitori adevarati, pt. ca se vrea transparenta, iar ti.g.an=im.ea inca mai are de spalat bani negrii, casele de pariuri nu mai are cum sa controleze jucatorii/patronii/samsarii, etc.. etc..
Ce consolare palida! Daca mai repeti asta de multe ori, s-ar putea la un moment dat chiar sa crezi! :))
Dynu VOM@ a facut praf Rapidul dupa ce Valerica a pus l@b@ pe el, fara sa bage nici un ban... A concediat toti jucatorii, ca incapabili, pentru ca sa aduca el super-fotbalisti. Acum nu mai e responsabilitatea lui. Si-a pus palma-n cur si a plecat. VOMA totala... Cand eu criticam atitudinea lui si proimisiunile desarte despre salvarea miraculoasa din retur, stolurile de peluzari descreierati ma injurau. Acum si Valeri Moraru si Dinu-voma se dovedesc a fi niste escroci profitori. Rapidul nu numai ca va retrograda dar se va si desfiinta prin FALIMENT! Sansele de salvare ale clubului RAPID de la DISPARITIE se imputineaza pe zi ce trece... Tic-tac...
bre tiriac va baga bani daca va fi nevoie doar la Dinamo, el nu sa dus la Herthe berlin care il vroia dar mita in romania la rivala lui Dinamo :))))
ce faliment? ia uitate cate masini de peste 20000 e pana la 70000 , 100000 e sunt cumparate de romani? si cate vile sunt facute ? faliment este doar in acte ca bani negrii sunt destui pe piata
daca ar fi numai fotbalul in faliment ar fi bine, problema e ca Romania este in faliment, sub noi moldova si albania...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.