Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul de la miezul nopții: Cristiano Ronaldo se retrage de la echipa națională după Mondial
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Lovitură de teatru: gol în minutul 53
1
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Portugalia sau Croația? Ce așteaptă Luis de la Fuente în drumul spre sferturile Mondialului
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
fcs in B...eliberati locul pentru STEAUA!
Anul viitor aceasta adunatura, se va numi fcs din B!
Locul acestui individ e după gratii , nu să abereze pe la televiziuni ...
Ei publică numai derapaje, incită (cutare l-a distrus pe cutare), promovează permanent personaje cu un trecut dubios și cenzurează comentariile critice. Frumos nu? La așa țară, așa ziariști.
Asta presupune stiinta jocului si se antreneaza de la juniori. Asta este si motivul pt care vin jucatori in Romania din ligi inferioare si dau randament peste ai nostri iar ai nostri pleaca afara si nu fac fata. Fotbalul romanesc a ramas ca o enclava a fotbalului european.Asa cum noi i-am invatat pe altii handbal exportand antrenori asa trebuie sa apfacem si la fotbal doar cu mentiunea ca trebuie sa importam. Antrenorii romanii nu sunt buni decat in liga1 si prin Asia.Asta spune totul.
Vlad Messi cel maret merge la nationala(TOTAL NEMERITAT) si "baietii o sa munceasca bine, o să pună la punct toate detaliile și când ne întoarcem și noi vom strânge rândurile"....si toata munca lor o sa fie rasplatita de Messi al portarilor cu o noua gafa sau chiar doua cand le este lumea mai draga:))))) Asa Vlad,trimite baietii sa munceasca, nu nu ai nevoie sa muncesti,esti de mult cel mai apreciat fotbalist de la FCSB de toti fanii echipelor adverse:)))))) R3 Messi al tuturor portarilor!
"A presarat si un derapaj" ... de aia citesc ziarul asta, pentru umorul involuntar al indivizilor care publica.
Derapaj pe care dumneavoastră și îl girati publicându-l aici sub forma de știre exclusivă. Felicitări pentru profesionalismul de care dați dovadă zi de zi
nu e valoare ..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.