Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Piturca e liber de contract și nimeni din Liga 1 nu e în stare sa îl angajeze sa beneficiem de cunoștințele lui ? Dar un Lăcătuș, Andone, Rednic , Cartu , Balint , Dorinel Munteanu , Ilie Dumitrescu nu găsesc loc în Liga 1 ??? Oare de ce???
In 3 saptamani sunteti in B. Fara injuraturi, te rog! Da dovada de bun simt.
Se poate, oricum visezi frumos !
Dezastrul pt olteni e abia la început, după ce au ratat locul doi, urmează Cupa. Jucătorii s-au consumat să bată pe steliști și e posibil să fie eliminați și din cupă. Ambiția să-i bată pe steliști o să-i coste Cupa. Degeaba *** marea finală e la mâna steliștilor !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu uitam ca sigla aia pe care o afisezi e ilegala. Si in curand nici n-o sa mai aveti voie sa comentati pe meciurile din Liga 1, saraciilor care se salveaza de la retrogradare doar cu interventii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu propun o licența unica gg/deaconu la comun
Asa zic si eu !!
Pfoai de capul meu! Dacă și Ovidiu Popescu a ajuns cel mai bun fundaș dreapta din țară.... Când din el sare mingea ca din colțul gardului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.