Alte știri din fotbal
FIFA, răspuns în noapte pentru Steaua!
3
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
19
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Doi copii ucişi de câini, reacţii diferite. În cazul de la Bucureşti, s-au ...
Libertatea
La puscarieeee mitica la puscarieeee..
Imi activati si mie comentariul ala taticu...
Adica ei sunt transferati dar nu pot juca pentru Rapid, pentru ca nu vrea Iancu!!!!!Ei pot juca insa din nou, dar nu pentru Rapid deoarece nu vrea nenea Iancu, pot juca pentru Sportul, caci Sportul nu mai este in Liga1.Foarte logica interesanta la acest Mitica, asa cum reactioneaza ekl acum, pare sa-i fie frica de ceva, de-i duce grija lui Copos atata, cu procuratura si alte prostii.
Nu cred ca e mai mare hotz si impostor decat acest militian diversionist si manipulator dragomir.Numai basme inventeaza.Prosti sunt cei de la Rapid daca nu se duc la Laussane.Iancu si mitica ameninta si manipuleaza doar sa sperie si sa-i faca pe cei de la Rapid sa inteleaga c-au gresit.Ori mitica poate fi santajat,latrina ambulanta(iancu)avandu-l cu ceva la mana.Poate ne explica noua mitica dragomir cum un jucator dopat neaga n-a mai fost suspendat fiindca era transferat de steaua.
Inscrieri campionat fifa 2010 la id-ul tabu20cm :> ://campionat2010.b.l.o.g.s.p.o.t.com/
Cred ca este timpul sa scoatem si noi actele care-i incrimineaza pe Iancu si Mitica, si nu numai, si sa le trimetem la Procuratura. De Nea'Mitica, actele curg!
mitica + iancu = puscarie rapid are dreptate orice ar fi.....nici nu-mi fac vreo problema sa piarda cu 3-0 never!!!!!!!!!!
Rapid, nu crede ce spun mafiotii
Hai sa ajunga la procuratura! Dar se pare ca o sa ajunga intai Mitica cu Iancu pentru trafic de influenta. de ce ti-e frica Mitica nu scapi. Nu va fie frica, va pica Mitica!
Rapidisti,amintiti-va de declaratiile acestui ..., cand era Peseiro. Cum tusea pe banca era suspendat.Era frica de acel proiect, esuat de altfel al Rapidului. Pe militianul asta va bazati?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.