Comentarii (189)
Montolivo Grig  •  02 Februarie 2019, 14:20
Postat de dinamo_fan pe 02 Februarie 2019, 14:18

wow .. bomberMAN !

prost esti ma!

herman25  •  02 Februarie 2019, 13:11
Postat de aress123 pe 02 Februarie 2019, 13:02

Sa vedeti sute de comentarii la meci. Vor fi aici toti trolii in frunte cu herman...ala care rade ca boul...legendamaronie...etc...etc. Normal, cand e vorba de FCSB care e tot Steaua, orgoliile se trezesc. Si invidia...si prostia.

Dumnezeule, prost l-ai facut pe asta! nesimtit,prost, marlam,

herman25  •  02 Februarie 2019, 14:29

Nu stati pe vremea asta incredibila la televizor, nu vedeti ca ce blat? Pacat de soarele asta sa vedeti murdaria blatista.

se_rade_de_fc_fcsb  •  02 Februarie 2019, 14:36
Postat de balauru48 pe 02 Februarie 2019, 14:35

Pentru ca te bucuri pentru echipa ta favorita. Încă mai crezi ca lumea îți spune degeaba ca ești prost? Fără supărare :))

DinamoFan e un FîCîSîBî-ist prost. :))

se_rade_de_fc_fcsb  •  02 Februarie 2019, 13:01
Postat de chronic pe 02 Februarie 2019, 12:52

Mai rau de cat se rade de mimao de 8 ani de zile?

Daaa, mult mai rău. Păi fii atent: FC FeCeSeBe-aua bate câmpii de ani de zile, ba că ia titlul, ba că va transfera toată "spuma" fotbalului românesc, ba că va vinde jucători pe zeci de milioane. Circ domne, nu glumă. Se va râde în HOHOTE de FîCîSîBî, mai ceva ca la Mr Bean. O să vezi după meci. :))

se_rade_de_fc_fcsb  •  02 Februarie 2019, 15:20
Postat de dinamo_fan pe 02 Februarie 2019, 15:16

eu vad cand e primul la minge o da la stelisti sau o lasa sa treaca pe sub picior ca sa ajunga tot la stelisti. hai nu o data de 2 ori..deja de 4-5 ori in 50 de minute. asta era scos afara de pe teren la orice echipa din lume.

Care stelisti, cap de plută? Joacă Steaua cumva? Aici e Dunărea Călărași vs Fotbal Club FCSB, tantalaule!

balauru48  •  02 Februarie 2019, 14:35
Postat de dinamo_fan pe 02 Februarie 2019, 14:22

de ce, ca apreziez un gol frumos ? reality check plz !

Pentru ca te bucuri pentru echipa ta favorita. Încă mai crezi ca lumea îți spune degeaba ca ești prost? Fără supărare :))

se_rade_de_fc_fcsb  •  02 Februarie 2019, 14:00

Forza Dunărea! Să râdem de FC FCSB! :))

sexilian  •  02 Februarie 2019, 17:05

BOURCEANU PRAPADITUL S-A STRADUIT,apa dunarii e grea la tarla,campioana,doar CFR.....

soccerescu  •  02 Februarie 2019, 16:08

Am revăzut golul Dunării, Grădinescu n-are nici măcar bunul simț să-și mascheze dezamăgirea.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 19