Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
La puscarie ,acolo iti este locul !
tardiv de tarziu...scuzele sunt acceptate insotite de DEMISIE !!!! si implicit de AUTO-DENUNTAREA la DNA...mergi de manuta cu toata gasca si povestiti cat de corecti si inocenti ati fost voi.FRF si LPF/CCA TOI la PUSCARIEEEEEEEEEEEE
mare nesimtit esti sandule . Demisioneaza !!!
Fara scuze, te poti denunta si preda, acceptam!
ROMANIAAAA !!!!!!!!!!!!!! TREZESTE-TEEEEEEEEEEEE, SUNT ATATEA DE FACUT SI TE-AI RATACIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pt cine a uitat Mircea Sandu dupa penultimele arestari din lotul Penescu a spus: MACAR NU AU FOST BAIETI DESTEPTI, SA SE FEREASCA , CA SA NU-I PRINDA! In orice tara din lume, era lumea puhoi pe strazi dupa o asemenea declaratie si ar fi fost aruncat la groapa istoriei, dar poporul roman parca este orb , surd si tampit! Sau nu poate sa gandeasca singuri! HAI BAI FRATILOR ORGANIZATI UN MARE MITING, SA DUDUIE TOATE EUROPA! Acum cu internetul asta, este asa de usor de organizat treaba asta! Hai olteni, hai timisoreni, ca nu este asa de greu!
intr-o tara civilizata acest Mircea Sandu era demis pe loc(plus ca nu este prima data).pacat,de Romania,pacat de poporul roman intrat pe mana unor gunoaie de genul asta..maine-poimaine o sa-ti fie frica sa mai iesi din casa din cauza interlopilor si a mafiotilor.
Este cazul ca voi si oltenii , sustinuti de galeriile bucurestene si chiar de toate cele din provincie (mai putin bozgorii tradatori de neam si tara, CFR Cluj) sa organizati rapid, acum , cat este fierul cald, UN MARE MITING CARE SA INCINGA CERCETARILE! ACUM , ALTFEL SE RACESTE CIORBA FRATILOR! HAI TIMISOARA, MAI MAI FRATILOR, SUNATI INCA O DATA GOARNA REDESTEPTARI NATIONALE!
Sau poate, nu pot sa gandeasca singuri!
daca bine va amintiti,a mai fost unul care nu raspundea decat in fata mari adunari,dar a teminat foarte prost.presupun ca nu vrei acelasi lucru domnule sandu.apropo,pentru faptul ca dna sa autosesizat si a facut putine arestari,ce sanctiuni risca ROMANIA pe plan international,avand in vedere mesaju frf, vis-a-vis de autoritatile locale timisorene,in care pe un ton zeflemitor,le atragea-ti atentia ca nu stie ce risca,implicarea statului in organizatia dumneavoastra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.