Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a pus la punct un jucător din Liga 1: „La antrenamente ce face?”
0
Basarab Panduru, șocat de situația din Superliga: „Nu te gândeai niciodată”
0
Au mai rămas 34 de zile până la Turcia - România » Ce șanse au „tricolorii”: avem palmares pozitiv și victorie în ultimul meci direct
0
Leo Grozavu a aruncat prosopul în privința TOP 6: „Play-out-ul va fi foarte greu”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, meci cu 6 goluri în Arabia Saudită » Feșnic a fost la centru, Hațegan în camera VAR
5
Gaizka Mendieta aruncă „bomba”! Unde vrea să se transfere Rodri
0
Englezii vorbesc despre un transfer galactic: 200 milioane de euro pentru Haaland!
0
Pep Guardiola crede că educația poate rezolva problema rasismului în fotbal: „Plătiți mai bine profesorii!”
1
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Ungaria blochează împrumutul de 90 de miliarde de euro acordat Ucrainei de ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Cum au inventat doi soți din Satu Mare o rețea de spionaj pentru a stoarce ...
Libertatea
Mai bine ar sta in banca lui...vor fi si alte posturi libere, cit de curind...
vezi ca vorbesti ca prostul. tempereaza-te, te faci de ras.
exact. un nobody.
asa si ? ce atata agitatie pentru cocalarul asta machidon ? alt cocalar ajunge VIP ?
viitorul e dinamo 1 daca e sa ne luam dupa rezultate. tot "number one" esti si tu.....in materie de 'prostie' (p. r. o. s. t. i. e. , asta in cazul in care celor de la gsp le vine dorul sa cenzureze. lasati-l pe nebraska sa-si stie valoarea :)) )
:)))) cam asa se intampla. au fost si jucaotri si antrenori care au refuzat Steaua si le-a parut rau. doar un sfat.....antrenorii si jucatorii care evolueaza la echipe mici ar face bine sa nu rateze niciodata transferul la o echipa mare (oricum s-ar numi ea)
Domnul "antrenor" Teschca cu studii inalte la Coverciano (o fi fost acolo vreo 2 saptamani- la ingrijit WC-uri!!) a dat-o in bara la Cluj si acum strugurii sunt "acrii". Repede a fugit la Hagi, ca de...arrromii intre ei...! Va da chix si acolo. Ascultati la mine: ASTAI-I PROST RAU DE TOT. Nici nu-si da seama cat de prost e. Intrebati jucatorii...Max si ceilalti ar putea sa scrie romane...Va retrograda SIGUR!!!!!!!
sa nu uitam ca Teja a fost secundul lui Hagi la Steaua.
Jiitorul e 5teaua2...rejele e sluga la cioban.
Steaua 2 e Dinamo. Viitorul e abia Steaua 3, dupa CFR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.