Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Baiatule propietarii de club din tarile respective nu fac ce fac ai nostri .Oamenii de ordine si paza nu fac abuzurile pe care le fac astia din Romania.Tu vorbesti despre ce vezi la tv nu despre realitate.
DE VINA PENTRU SUSPENDAREA TERENULUI GHENCEA SUNT FANI CARE NU STIU SA SE COMPORTE CIVILIZAT CA IN ANGLIA FRANTA GERMANIA ITALIA.MAI UITATIVA SI VOI IN CAMPIONATUL ENGLEZ SPANIOL CA SA STITI CUM SA VA COMPORTATI .IN ANGLIA DE EXEMPLU SE CANTA INDIFERENT DE REZULTATUL ECHIPEI SI NU SE IAU LA BATAIE INJURATURI .SPER CA VATI UITAT IERI LA BARCELONA INTER SI ATI VAZUT UN MECI DE CANTEC NU CU BATAI INJURATUIRI
sa joace pe cotroceni sau steaua II :D
Pertinenta intrebarea ta dar Steaua nu e Rapid ca sa dea exemplu. Si oricat ar fi Mitica de Mitica nu are curaj sa-l depuncteze pe Jiji.
vai ce glume proaste face comisiile bulbucatului de la lpf.da doar on singura etapa de suspenndare stelei pentru incidentele petrecute in ghencea,dar uita ca steaua este recidivista.mereu i se da cate o etapa de suspendare.asta este exact ca in avertismentele de pe timpul chinezilor.
Mihai, Esti rautacios! Pai e foarte clar ca spectatorii, "golanii", aveau "obiecte" in buzunare si din cauza ca devenisera prea grei, ei nu s-au aruncat in teren ci doar in tribuna. Sa auzim numai de bine!
de tigan prostovan ce esti tu
pai bai dragomirule....tu trebuie sa aplici regulamentul fara a tine cont de prietenii si dusmanii!!!legea e lege pt toata lumea
Bine ii face oierului ca il arde in buzunar. Pleaca.
pai daca stiaua ii recidivistă de ce nu o depuncteaza??? sau daca s-a intrerupt meciul de ce nu pierde cu 3-0???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.