Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - FCSB 1-0 » Insolvenții premianți, aroganții repetenți
0
Florin Niță, comentariu aspru, după eșecul lui FCSB: „Experimentele se fac în cantonament”
0
Marius Șumudică i-a surprins pe toți: „Această victorie este cadoul meu de nuntă pentru Oana. M-a impresionat enorm”
2
Andrei Cordea: „Astăzi a fost război cu FCSB” + „Dacă asta ajută clubul, o să plec”
0
Știri din fotbal internațional
„Șobolan, șobolan, șobolan!” » A avut parte de cea mai ostilă primire în Premier League
0
Barcelona, manita la debutul în La Liga » Nou-veniții au impresionat
0
PSG era condusă la pauză, 0-2, la debutul în noul sezon de Ligue 1. Apoi a intrat Ferran Torres!
0
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Mobilizare pe Dunăre și pe Olt pentru a salva centrala de la Cernavodă. ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Câtă gargara pt. un neica nimeni de antrenor! Poate tati , sa-l mai salte cat de cat ,cu presa măsluită!!!
Parerea mea este ca, este un om f. corect!
Daca tu nu pricepi, nu inseamna ca... nu am nicio legatura cu subiectul (nu eu trebuie sa am legatura cu subiectul, ci ceea ce spun...)! Subiectul este ca juniorul caschetei peaca din cauza ca nu se poate mai mult la echipa asta, din pricina insolventei, iar eu spuneam de ce nu ies astia din insolventa… daca nici acum nu pricepi, o sa-ti fac un desen!?!
Doamne ce prostii poti sa vorbesti... Nu ai nicio legătură cu subiectul...
Decizia de iesire din insolventa trebuia pronuntata, dupa cum promitea mosul mincinos de la Medias, din toamna anului trecut. Prima chestie ar fi ca acel mos mincinos, isi pierde postul daca astia ies din insolventa, dar marea lor problema abia acum o sa iasa la iveala: stau cu mana intinsa la resedinta judet, unde au scuipat de mai multe ori… cred ca or sa regrete amarnic nemerniciile si vocalizele lor cu musafirii si sufrageria!
,,Mai mult, antrenorul le-a propus lui Ioan Mărginean și celorlalte persoane cu funcție de decizie în club să se rezilieze contractul pe cale amiabilă âncă de acum. " cum poti sa scrii ,,âncă" intr-un articol de presa? :)))
Doi non-antrenori, fara valoare reala!! Si papura si iordan jr.! ... sa-i vedem ce mare cacao de rezultate vor avea de acum incolo! Sunt din categoria lui vintila la fc5b, niste țuțeri!! O sa vedeti! Ce-ar fi facut ei la Dinamo sau la Viitorul?? Nimic! Nada! Zero!... Asa vezi Doamne, sunt antrenori de play-off! Puachhhh..!!
Edward auzi, dat dracu' domnu' Cascheta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.