Alte știri din fotbal
Un transfer și o plecare au fost oficializate azi de Sepsi
0
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
Arbitrul înscris în partidul lui Emil Boc, delegat la Supercupa Craiova - U Cluj. Reacția oltenilor
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
10
Știri din fotbal internațional
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile UCL: ce va apărea pe tricourile juveților
0
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
4
„Spion” pentru Vitebsk » A dat informații despre Craiova în presa din Belarus
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Si a finanta perpetuu persoanele care nu produc nimic dar voteaza, cum se numeste? Japca, nu?
A contesta votul cuiva, a-l umili pentru votul dat, a fi perpetuu nemultumit de votul altcuiva ... este semn clar de lipsa de atitudine democratica si semnatura unor oameni inchisi la minte cu disponibilitati de dictator.
Sper sa l distruga pe nenorocitul asta, asa cum a distrus el echipa!!! Cind ma gindesc cit la sprijinit olguta pe fra..... la inceput, dar cind vezi ca n ai cu cine... e clar drumul pe care trebuie sa apuci. Cica el atunci- eu vin cu lotul, voi cu banii si restul, dar eu ma intitulez PATRON! RUSINE MITITEILOR!!! Sper sa fie dat in judecata si pedepsit pentru multele falsuri facute!!! DISTRUGETI L SI PRIGONITII DIN CRAIOVA, ASA CUM AU FACUT EI CU ECHIPA!!!!!!!!!!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din ce văd este cea mai isteață “ bărbată “ din zonă … este și bună gospodină !
Bravo frate , mai are câțiva postaci trepăduși ( kuba, nea mărin, …) la fel de “ perseverenți “ , buni încasatori …
Tot atâta dreptate a avut și când a mințit ca deține Universitatea Craiova!
Îl “ execută “ Olguța după ce a încercat să-l ajute acum 12 ani, acum îl trimite în exil la Corabia , ha , ha , ha !
Nu sunt din Craiova si nici nu-l cunosc pe Marian Vasile, insa in poza de aici are un zambet de lup flamand, poate ca trebuia aleasa o alta in care are o imagine mai convingatoare. :)
iar a vorbit gura fara el... mai avea el niste chestii cu Chiron...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.