Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Madrilenii, plini de nervi la Munchen! Bellingham a rostit doar două cuvinte la zona mixtă
0
Vincent Kompany, după ce Bayern a răsturnat scorul cu Real: „Ar trebui să ne asculte și pe noi”
0
Alvaro Arbeloa e resemnat: „Voi înțelege pe deplin orice decizie va lua clubul”
0
Decizia luată de Florentino Perez, imediat după ce Real Madrid a fost eliminată din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
vorbeste in puhla mea romaneste
Ba da parca Ghencea avea incalzire,gazon meserie,hau hau hau care-i treaba?N-au bani sa porneasca instalatia sau ce?
zau daca te inteleg. il faci sluga pe shtoichita. bun. sluga idolului tau jiji. si steaua e pe primul loc - asa cum e. in concluzia ta: e acolo datorita muncii lui becali. Mi se pare normal sa se agite inaintea oricarui meci. le ce are in curte...trebuie sa ii tine in priza non stop
parca, mai ieri, spuneati ca numai dinamo se impotriveste inceperii returului, si dadea-ti in ei. acum ce faceti? il plangeti pe slughita?
Dar nu jucati ma foootuva moortiiii in gat cu steaua voastra , nu va prezentati si gata si asa cred ca faceti un 0-0 cu cehlaul
Are dreptate Slughita! Nu trebuie lasati alti factori sa decida titlul! Singurul factor sa fie "valizele" lui Gigi!! Altfel nu mai vede Bucurestiul un titlu de campioana nici intro suta de ani!!!
Are dreptate Slughita! Nu trebuie lasati alti factori sa decida titlul! Singurul factor sa fie "valizele" lui Gigi!! Altfel nu mai vede Bucurestiul un titlu de campioana nici intro suta de ani!!!
cine ti-a zis tie ca nu mai are???Sau vorbesti doar ca sa te auzi??? are si merge si este pornita incalzirea de acum 5 zile...
Esti tu prost ala din Ghencea are si drenaj si incalzire dar tot nu cred ca va fi 100% bun pt fotbal.
supriza - cel din ghencea a fost frumos doar atunci cand l-au facut - acum nu mai e si cica nici nu mai are nici scurgere si nici incalzire ... la cfr e altceva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.