Știri din fotbal internațional
Drake s-a fotografiat cu Cristiano Ronaldo și a remarcat un detaliu inedit: „Jur asta!”
0
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Lifestyle
Intezis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
0
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Cât costă un litru de benzină și motorină sâmbătă, 4 iulie 2026, în ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Daniel, elevul de 9 ani din Focșani, campion mondial la aritmetică mentală: ...
Libertatea
E de bine daca are talentul lui borja valle
dinamo nu moare spre disperarea gigeilor ai invingem si in campionat si in cupa iar meme va ***!fortza dinmo!fortza cfr!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dinamo a fost pastrata in Liga 1 din PIX, datorita lui Burleanu. Stie toata Romania !!!
era un jucator tehnic si rapid la petrolul, mi a placut , nustiu daca mai e la forma aia, vom vedea.
potolestete ca Dinamo e in liga 1 prin faptul ca magariile fcsb nu au fost indeplinite coalitia ,.Dknamo terminas pe 8 si retrigrada echipe de partid ..fcsb veste o echipa tinta in liga1 frausulosc fara sa fi urmat cursul normal a fost infiintsta in plin campionat cea ce intr-un campionat corect era RETROGRADATA dar la noi merge sa-ti schimbi numele cand vrea muschiu fcsb si sa faci canonemente sa persiflezi o tara inteaga fara sa intri in carantina 14 zile cum zice legea .pantaru a luat covid dinturcia si posibil sa fi dat si la altii coechipieri ,adversari si tu te legi de TOT O MAGARIE NE FINALIZATA A FCSAB ..DINAMO MAI AVEA 5 MECIURI ..VOIDECE NU STATI IN CARANTINA CONTACT CU O RARA CU COD GALBEN ,JUCATOR COVID ,LA INCEPUT DE CAMPION AT TOATA ECHIPA COVID EYTC NU ATI STAT ,DINAMO A STAT PT UN MAGAZIONER CARE NU AVEA CONTACT CU NIMENI SI FUPA UN TEST GRESIT
Tu vorbesti din magarii cand dinamo e in liga 1 tot printr-o magarie? Sa nu mai vorbim despre cum o sa ramaneti si anul asta in liga 1 si cum veti scapa de toate datoriile,tot printr-o magarie!
Aberezi.
4 sau 5 luni contract
unu de liga 5-a ?ha ,vine si pe jos si grsatis la un club titrat ca Dinamo pt imagine ,are contract doar pe 45 luni .cu drept de prelungire ,,deci omu a venit sa isi relanseze cariera .castiga mai bine daca joaca bine ,poate pride contract f bun ,dar mintea ta de fcsb-ist numai la magarii merge minteav ,numai la inselatorii ,jmecherii ca si in semifinala cupei ,ultima ..nu toti sunt hoti si banditi daca ar fi fost asa Dinamo nu ajungea in situatia de acum ,nu cere bani di retrocedari nu cumpara lituigii etc .
Grande giocatore....fotbalist din Curacao care a jucat la Famalicao din Portugal...cum ar zice Dorel din Las Fierbinti: Costinesti mainile-n aer!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.